Пост болю та страху. пдслхно брва.

..маємо на 20 серпня 2018 року у смт.Борова наступну ситуацію: нічна бійка поруч магазину, де п’ятеро побили одного і ще його жінкам дісталось. за те що втрутились у бійку. Побутові негаразди серед п’яниць, так скаже пересічний громадянин без аналізу події, але..


..але все трішки гірше: на одного активіста селища Борова, котрий протистояв неправомірним діям тогочасних працівників бср і тд, спровокували та напали ….бувший робітник бср (звільнений нещодавно) і….цілий депутат райради від селища Борова! Троє інших причетних до бійки є кумами нещодавно звільненому, і вже починають “давати задню”, бо зрозуміли що накоїли..

..нижче наведено скріни з повідомлень на “Підслухано Борова” та на сторінці автора посту Людмила Маслюк

Пост болю та страху. Вчора ввечері стала свідком та вимушеним учасником моторошної та дикої події. По дорозі додому я з моїми подругами, донькою та братом Маслюком Вячеславом заїхали в Борову до магазину Некст. Чесно кажучи, погано пам’ятаю всю ситуацію, бо була в шоковому стані, але ніколи не забуду того моменту, коли до мене підбігла 11 річна донька в істериці і кричала, що напали на мого брата.Дуже чітко пам’ятаю, як мою подругу вхопили силою за шию і вдарили головою об бетонну стіну ….як мого брата натовпом , на чолі з бувшим представником влади Кізяном М.М., повалили на землю і по звірячому били…як в істериці кричала донька, а в цей час я рятувала його…Це дуже страшно і дико, що таке може статися у нас в Боровій в наш час… Важко уявити , що могло б статися, аби не було моєї доньки в якої на очах просто по звірячому били її рідну людину,яка в істериці кричала і врешті решт хтось звернув на неї увагу і припинили бійку, важко і страшно уявити якби в той час він був сам…Ось так ввечері ми з сім’єю заїхали до магазину … Це були наші односельчани і людина, що недавно була при владі…

..якщо хто не знає як виглядає нещодавно звільнений по статті робітник бср, що вчинив цю бійку і є хероєм посту, то він виглядає так..

..далі текст зі сторінки автора посту Людмила Маслюк

..заяви подано, побої знято, групова бійка наявна, очікують рухів від правоохоронців і представників Феміди. У потерпілих стан негарний, дівчата шоковані, діти перелякані. кредит на карту

Comments are closed.