..посаджено нові дерева

..півроку тому було повідомлення про зрізані в центрі селища дерева, що були понівечені, бо постраждали від зимових опадів. Хоча тоді і не всіх поламало, але зрізали геть усіх, навіть цілком здорові. Про таке оперативне і вкрай неоднозначне рішення велось багато розмов, представники адміністрації селища оправдовувались в своїх діях і пропонували висадити якісь інші дерева, але громада бажала повернути звичний вигляд алеї. Створювались комісії, велись дебати, надавались якісь акти на проведення робіт, але зробленого не вернеш….
..і от 8 жовтня сталося диво, маленькі садженці схожих на ялівець рослин було посаджено, і теж досить оперативно! Саму подію і головних діючих осіб зафіксувати не вдалося, але це гарна справа, і хизуватись нею зайве..

..нагадаємо про ті події, коли було зрізано алею..

..і свіжі фото..

..за декілька днів перед посадкою, попередньо було проведено роботи по викорчовуванню старих корневищ, що могли завадити новим садженцям, розчистили місце для них. Тепер варто слідкувати за рослинами, своєчасно поливати та обслуговувати, створити умови для росту, підживлювати, підв”язувати, струшувати сніг, тощо…
..можливо цю справу повинен виконувати наш комунгосп, як структура, що має такі повноваження та обов”язок..
..нарахували 10-12 саджанців, а вирізано було значно більше, і можливо згодом решту досадять, бо ще тирчать пеньки біля сільради і тд..
..якимось дивом, одне з старих дерев було обійдено “увагою”, коли нищили їх. Поруч БК “ветеран” росте, його теж було засипано снігом, але його доля краща..

..наочний приклад бездумних дій і помилкових рішень, коли нищили дерева, які тепер так дорого коштують в фінансовому і моральному аспекті. Можливо що де-кому це буде наука. Цікаво, за чий рахунок відновлення, і які наступні повинні бути дії, щоб продовжити виправляти помилки: парковка, генделі, незрозумілі новобудови, тощо…

микрозаймы

Comments are closed.