помічників депутатів

Запустився проект «Посіпаки»: відкрита база даних помічників народних депутатів України

В Україні запустився проект «Посіпаки» – це відкрита база даних всіх помічників народних депутатів України останніх п’яти скликань. На жаль, даних про 1-3 скликання у Верховній Раді просто немає – повідомив один з учасників проекту, Дмитро Гнап.

Користуватись проектом дуже просто. Там є алфавітний покажчик і сортування депутатів по скликаннях. Також можна користуватись пошуковим рядком. Наприклад, ви вбиваєте в пошук: «Гнап Дмитро Володимирович» і бачите, що колись давно він був помічником депутатки Прокопович з «Нашої України».

Там багато цікавої інформації. Наприклад, що не тільки дружина Петра Порошенка, а і його мати були помічниками народних депутатів. У кого був помічником дядько Яценюка, і ще багато чого.

Посіпаки – це україномовна назва голлівудського мультфільму «Minions». Minions – це герої мультфільму, які за сюжетом намагаються помагати своєму господарю. Цікаво, що Федір Сидорук, один з редакторів сайту Слідство.Інфо (організація, яка запустила базу даних помічників депутатів), займається також і перекладами голівудських фільмів для українського кінопрокату. І саме Федір замість прямого перекладу «міньойни» назвав героїв мултьфільму смішним українським словом «посіпаки».

кредит онлайн

Comments are closed.