Подарунок дитині герояПодарунок дитині героя – твоя подяка за мир

23 грудня о 18.00 за ініціативи студентів університету «Києво-Могилянська Академія» відбуватиметься благодійний концерт, на гроші з якого будуть придбані подарунки для дітей військових, котрі захищали нашу державу в зоні АТО, а на даний момент госпіталізовані. Кожен малюк мріє отримати подарунок, не будьте байдужими та візьміть участь у проекті «Подарунок дитині героя – твоя подяка за мир».

Студенти Києво-Могилянської академії (НаУКМА), організували благодійнийпроект «Подарунок дитині героя – твоя подяка за мир». Основна мета проекту – зібрати кошти на придбання подарунків до новорічних свят для дітей, батьки яких захищали Україну в зоні АТО і наразі знаходяться на лікуванні у шпиталях. Організатори закликають спільно зробити маленьке диво для дітей захисників.

В рамках проекту 23 грудня о 18.00 в Культурно-мистецькому центрі НаУКМА (Київ, вул. Іллінська 9) відбудеться благодійний концерт- перформанс за участю Тараса Петриненка, гурту «Тельнюк: Сестри», відомих виконавців України та театру «Образ». Учасниками концерту також є: Ігор Грохоцький (переможець «Голосу країни»), Дарина Кирилко (учасниця «Голосу країни»), гурт Salo v Chokoladi та інші виконавці (список оновлюється).

Також в холі Культурно-мистецького центру НаУКМА проходитиме благодійний ярмарок книжок видавництва «АБАБАГАЛАМАГА», кошти з якого будуть також перераховані на придбання подарунків родинам наших захисників.

За інформацією необхідно звертатася до координатора проекту Ольги Качанової за тел.: 0634532535, сторінки у Facebook https://www.facebook.com/events/314797858726639/, https://vk.com/gift_4children,

Всі небайдужі люди та меценати можуть придбати подарунок для однієї з родин (загалом їх 17), чи переказати частину коштів, на подарунки на картку «Приватбанку» 5168755601525542 на ім’я Тетяни Жуковської (волонтер БО «БФ «Вірна Справа») призначення платежу «Благодійна допомога дитині героя» чи на рахунок благодійної організації «Благодійний Фонд “Вірна Справа”», призначення платежу «Благодійна допомога дитині героя». Код ЄДРПОУ 39289179, п/р № 2600500016693 у ПАТ Банк «Контракт». Код банку 322465.
Кожен малюк мріє отримати подарунок, не будьте байдужими та візьміть участь у проекті «Подарунок дитині героя – твоя подяка за мир».


займ онлайн

Comments are closed.