початок висвітлення роботи депутата та селищної ради

Скоро вже 2 місяці як обрано нових депутатів та селищного голову. Хочеться розпочати звітувати про ті кроки, які були зроблені за цей час. Запрошую всіх депутатів, голів депутатських комісій приєднуватися до інформаційного простору: “Інформація про діяльність Борівської селищної ради VII скликання”, бо, звичайно, я не можу знати про всі досягнення, а хочеться охопити всю нашу діяльність!

То ж почнемо.
Попередні працівники селищної ради відпрацювали відведену їм каденцію і звільнилися з роботи.
Ющик М.Б., заступник селищного голови, згідно розпорядження №54 від 29 жовтня – за власним бажанням з 1 листопада 2015 року;
Грушевська Яніна Олександрівна за згодою сторін з 2 листопада 2015 року розпорядженням №56 від 30 жовтня;
Березянська Оксана Петрівна розпорядженням №57 від 30 жовтня звільнена з 2 листопада в зв”язку з закінченням строку повноважень ради;
Франчук Анатолій Миколайович розпорядженням №58 від 30 жовтня 2015 року з 31 жовтня 2015 року в зв”язку з закінченням строку повноважень ради.

Розпорядженнями 4,5,6,7 (див. скани) Борівського селищного голови прийняті на посаду нові посадовці.
Нами було зроблено депутатский запит до селищного голови Воробея Федора Володимировича з приводу технології складання повноважень та вступу на посаду. Зацікавилися ми цими питаннями з декількох причин:
1. Важливо розуміти, які матеріальні цінності (ксерокси, факси, комп”ютери, ноутбуки, принтери, телефонні апарати і т.і.) та документація (на електронних та паперових носіях) були передані в користування. Бо є рішення сесій про придбання оргтехніки, тож перевірки використання бюджетних коштів можуть бути і треба реально розуміти, що маємо. Станом на 22 грудня 2015 року інформацію про проведення прийому-передачі нами не отримано, актів прийому передачі нам не надано для ознайомлення.
2. Станом на дату формування депутатського запиту (27 листопада 2015 року) призначений на посаду заступника селищного голови Швець В.С. до роботи не приступив. Існує розпорядження селищного голови №5, щодо “надання можливості Швецю В.С. влаштувати проблеми з відпрацюванням та звільненням з попередньої роботи до 22 листопада 2015 року”. До чергової сесії, яка відбулася 18 грудня 2015 року Швець В.С. до роботи в селищній раді так і не приступив. Чи вважається відсутність 2 місяці на робочому місці призначеного працівника порушенням законодавства? Чи вважається затягування процедури призначення нового заступника з боку селищного голови службовим недбальством? Як кваліфікуються дії голови селища з огляду на формулювання ним розпорядження №5 ? Чи маємо ми, як громада, отримати відповідь про заробітну плату, яка була нарахована заступнику за 2 місяці? Де ці кошти? Як виони використовуютсья? Хто є розпорядникм цих коштів?
3. Аналізуючи розпорядження селищного голови помічаємо такі ньюанси: розпорядження №1 від 2 жовтня (голова прийняв повноваження 30 жовтня); розпорядження №6 від 11 листопада 2015 року, а розпорядження № 7 від 2 листопада 2015 року (тою ж датою – 2 листопада – підписано розпорядження №4).

Також маємо розпорядження №19 від 30 листопада 2015 року про те, що діловоду, яка працює станом на 30 листопада на 0,5 ставки з випробувальним терміном 2 місяці селищним головою надано право доступу до печатки селища!
Також є розпорядження про надання голові селищної ради (здається 10-11 листопада) відпустки в зв”язку зі станом здоров”я – висіло на дошці оголошень в селищній раді, але копії, нажаль, не маємо.

Яка думка громадськості – чи відповідають оформлення та стиль розпоряджень, їх зміст та доцільність трудовому законодавству України та нормам ведення діловодства та документування в державних установах?

Як кваліфікувати відповідь селищного голови від 2 грудня 2015 року про те, що “новообрані посадовці… у відпустці, відрядженні, на лікарняному не перебували” з огляду на ситуацію з Швецьом В.С.?

На сесії голова відповів усно (є відеофіксація), що мені було надано відповіді на всі мої запитання в повному обсязі. Можливо я не зовсім розуміюся в діловодстві, але ні 2 грудня, ні до сьогодні на питання 2,3,4 мого звернення так і не має відповіді.

Якщо так погано справи з елементарними питаннями діловодства, то яким чином вирішувати глобальні питання, яких дуже багато в нашому селищі!

Liliya Goncharova

микрозаймы

Comments are closed.