побили шибки залізничної амбулаторії

Сьогоднішній (26.03.2017) чудовий сонячний, хоч і прохолодний ранок, розпочався просто неймовірно чудово…Наче ніщо не повинно було його затьмарити, окрім сірих хмар на небі…Проте…не можу залишитися осторонь події, що сталася якраз сьогодні у нашому селищі.

У районі залізничного вокзалу вже не один десяток років функціонує лінійна амбулаторія Укрзалізниці, де по факту отримують допомогу та консультацію лікарів як працівники тієї ж Укрзалізниці, так і просто мешканці Борової, не відмовляють нікому.
Отже, сьогодні вночі чи, можливо, рано зранку невідомі вчинили напад на будівлю амбулаторії, розбили два вікна, ще на чотирьох – кров. Перед ґанком купа закривавлених серветок, а також краплі крові по всій території на вулиці. Зі слів співробітників я дізналася, що в середину цього разу ніхто не потрапив, хоча раніше були випадки, коли знаходили чоловіка у стані алкогольного сп´яніння в приміщені. Також були випадки, коли будівля амбулаторії була обстріляна гумовими кулями, навіть залишилися сліди…
Пишу про це зараз, коли стала сама свідком, як лікарі з багаторічним стажем роботи, самовіддано та натхненно відновлювали понівечені вікна, прибирали на території порожні пляшки, шприци, елементи одягу…Кожного ранку вони, приходячи на роботу, повинні привести у порядок територію навколо амбулаторії, так як тут залишають їм частенько сюрпризи у вигляді різного сміття. Лікарі повинні лікувати, але як показують реалії, роблять набагато більше…
Хочу привернути увагу як громадськості, так і мешканців Борової, так як сюди приходять на огляд мами з дітками, старенькі бабусі й дідусі, школярі. Можливо це якраз чиїсь рідні та близькі прийшли до лікарів, а тут таке…Хочеться, щоб всі були живі та здорові, щоб можна було не хвилюватися за свою безпеку під час простої прогулянки по вулиці, наприклад.
Невідомо, хто саме зараз вчинив такий розгром, можливо, це наркомани, можливо, підлітки, які не можуть знайти чим їм зайнятися, проте головна мета цього посту – це те, що такі випадки мають місце у нашому селищі і не повинні залишатися осторонь уваги мешканців селища Борова.
Дуже прикро, що таке трапляється у наш час, коли цивілізаційні процеси досягають апогею, а політики вигукують про євроінтеграційний курс, а насправді ніхто не може гарантувати безпеку! Велика вдячність нашим місцевим органам влади, так як відгукнулися на моє повідомлення одразу і прибули на місце події. Пообіцяли допомогти вирішити проблему.

джерело

апдейт:

Anna Havriuk Дуже вдячні всім, хто відреагував на даний пост. Завдяки Вам, знайшли винних. Цього разу це 17-річний хлопчина, який щось намагався довести дівчині. Тим самим понівечив майно та скалічив собі лікоть. Сподіваємося, що таких випадків буде менше, проте, як показав конкретний приклад, не потрібно мовчати…Висвітливши проблему, ми залучили громадськість, яка не залишається байдужо! Це дуже радує! Дякуємо!!! займы онлайн

Comments are closed.