Плесецький бунт. ЗУСТРІЧ З ГРОМАДОЮ

С.ПЛЕСЕЦЬКЕ, ЗУСТРІЧ З ГРОМАДОЮ

Зустрілися з громадою та ініціаторами блокування роботи ТОВ “Плесецький гранітний кар’єр” обговорили питання, щодо ремонту дороги О100711 смт Калинівка – с.Плесецьке – с. Перевіз та претензії до роботи підприємства ТОВ”Плесецький гранітний кар’єр”

Домовились:

1)Стан дороги критичний і потребує негайного ремонту; – зараз триває ТЕНДЕРНА ПРОЦЕДУРА на 17млн.600тис.грн. і фізично ремонтні роботи зможуть розпочатись тільки після закінчення цієї процедури, згідно норм чинного законодавства України.
Приблизна дата початку робіт – липень місяць 2018 року.

2)Всі присутні погодились що ТОВ “Плесецький гранітний кар’єр”, виконує всі домовленості, а саме не перевантажує автомобілі, що це соціально відповідальне товариство, постійно допомагає закладам освіти, підтримує соціальноспрямовані проекти в с. Плесецьке, допомагає місцевій футбольній команді.

3)Розмови про закриття ТОВ”Плисецький гранітний кар’єр” – не підтримали, приняли рішення, що на даному етапі блокування робочого процесу підприємства – не доцільне, потрібно відновити роботу підприємства;

4)Важливе питання, це встановлення мобільного габаритно – вагового комплексу, даним питанням вже
займаються фахівці відповідного відділу Васильківської РДА.
——————————————————

Акція протесту блокування роботи даного підприємства ніяким чином не поліпшить асфальтне покриття даної дороги. Єдиний результат – це збитки ТОВ”Плисецький гранітний кар’єр”, що призведе до зменшення податків, та зменшення заробітної плати, на час зупинки роботи підприємства.

#Команда_Порошенка
#Владислав_Одинець
#Розвиток_Васильківщини

джерело

п.с.: початок подій тут, оголошено вартість робіт і тендер, а також заплановано дату початку робіт по ремонту доріг, висновок один –  рішучі спільні дії з блокуванням є єдининим дієвим методом впливу, замість сотень листів і звернень, що доведено вкотре і стало аксіомою! “Наші” ваговози теж нам “дорогі”, тому якщо підприємці не сплачують тут місцевого податку, нехай шукають інші шляхи для свого транспорту, або долучаються до наповнення місцевого бюджету, котрий піде на підтримку шляхів та інфраструктури.. микрозайм

Comments are closed.