піймали сепаратиста..

“Таксист нашепотів”, що у Фастові СБУ піймали сепаратиста В’ячеслава Ходька!
Нагадаємо, Ходько – колишій депутат фастівської міської ради попереднього скликання, який зник, коли почався конфлікт із Росією. Це головний фастівський регіонал з 2010 по 2014 рік , “смотрящий” партії регіонів (під Качним), голова фракції партії регіонів в Фастівській міській раді.
На своїй сторінці у ФБ Ходько виклав ось це фото на фоні кафе “Сотера” в Ялті. Потім фото видалив, але ми його віднайшли)

..далі текст з першоджерела:

ЗУСТРІЛИСЯ ТАКИ!!!! СЕПАРАТИСТА У ВЕПРИКУ МИ ТО СЬОГОДНІ ПІЙМАЛИ, ВІДДАЛИ ОРГАНАМ, А ОСЬ ЯК ВОНИ ДЕРЖАВУ НАШУ ЗАХИСТЯТЬ ДАЛІ ВІД ТАКИХ – ПОБАЧИМО!!!!! Сьогодні прийшовши на роботу, випадково по вулиці повз музей побачив проходяще дуже знайоме обличчя, яке крокувало по селу у напрямку хати своїх родичів. Це горезвісний колишній заступник голови РДА, депутат міськради і її смотрящий керівник апарату МО Партії регіонів В’ячеслав Володимирович Ходько 1964 року народження, що при подіях в Криму пробував і тут вести відповідну вербувальну роботу, а потім просто втік до Криму. Бував і на Донбасі. З окупованих територій пихато присилав нам по інтернету фотки з автоматом у руках і надписами, що зустрінемося у Фастові. Коли ж побачив його сьогодні, то відразу згадав бажання про зустріч. Простежив за ним і піддняв відразу всіх знайомих і всі органи (СБУ, міліцію), аби його затримали. Коли побачив, як справа тягнеться, то попросив приїхати хлопців з Фастівської Самооборони і оточити його хату, аби він не втік. Його теща і тесть (знамениті Чумаченки) пробували міліцію обдурити, що його в хаті немає. У знайомих вепричан вияснив, що його і вчора бачили в селі. Тому з хлопцями почали настоювати від прибулих правоохоронців обшукати хату і я написав відповідну свою заяву до них про це. У цей час перепалок і криків з його родичами, його нерви не витримали і він через поле городами намагався втікти. Але не встиг і хлопці його наздогнали по городам. Передали його міліції, а та далі СБУ. Єдина проблема – у нас, як завжди, проти таких чомусь “НЕ ВИСТАЧАЄ ДОКАЗОВОЇ БАЗИ”, хоча всі знають, що він тут творив і що там. Наші органи просять тепер надати ті всі фото, а у них на “таких” чомусь ну НІЧОГО немає, ось так працюємо і захищаємо безпеку України. Дуже прошу мені надати ті “шедеври” (мій т. 067-404-00-68). Викладаю ще наочні фото його затримання, а перший нижче він сам знайомий, якого МИ НЕ ПОВИННІ ВИПУСТИТИ: Для СБУ публічно передаю фото його в окупаційній формі з Криму, де він допомагав захоплювати збройним шляхом нашу територію- і за це у нас нічого не буде?????????

займ на карту

Comments are closed.