передача майна в район..

Сесія Борівської ради від 18 грудня 2015 року закінчилася рядом невирішених питань, а саме: про передачу чи то адміністрування дитячих дошкільних закладів та закладів культури владі району, чи повне підпорядкування районній владі, чи часткове підпорядкування , чи передача майна в район – депутати були ошелешені винесеними головою питаннями та формулюваннями, тому що напередодні на узгоджувальній раді говорили зовсім не про те.

І як би члени профільної депутатської комісії не звернули увагу на відверто провокативний проект рішення, то селище б втратило 2 дитячі дошкільні заклади та будинок культури, як вже втратила лікарню.
І вже 19 грудня на сторінці ГО “Громадський актив селища Борова” в мережі FACEBOOK з”являється інформація, що ще з 26 листопада 2015 року прийнято зміни до Бюджетного Кодексу України (див. Бюджетний Кодекс, де зміни зафіксовані саме 26.11.2015р. http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2456-17/page12), які ЧІТКО РЕГЛАМЕНТУЮТЬ технологію передачі коштів в місцеві бюджети на здійснення видатків для утримання в тих самих об”ємах дитячих дошкільних установ та будинків культури.
З цього приводу депутатами селищної ради було 21 грудня оперативно зібрано підписи під зверненням за роз”ясненнями в декілька інстанцій (додається скан-копія). А вже 22 грудня районна рада підтвердила наше право залишити управління дитячими установами та будинком культури в повноваженнях селищної ради.
Тож маємо тепер сесію 29 грудня, на якій необхідно затвердити звернення селищної ради до районної ради про передачу коштів, виділених державою для утримання вказаних закладів, в управління селища.
Дуже просимо депутатів вчитатися знову в формулювання питань, винесених на сесію: “Про відмову передачі в оперативне управління…” Шановні депутати, громадо! Можливо я щось пропустила-  поправте мене: нас районна рада ПРОСИЛА передати дитячі заклади та будинок культури? В якій формі? Хто бачив ці документи? Хто їх оприлюднив, обговорив?
Закликаю селищне керівництво: ЗРОБІТЬ СПІВПРАЦЮ ГРОМАДИ ТА ДЕПУТАТІВ З КЕРІВНИКАМИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРОЗОРОЮ, ЗРОЗУМІЛОЮ ТА ДОСТУПНОЮ!

займ без отказа

Comments are closed.