пдслхно брва. до депутатів..

..трішки тексту по ситуації з теренів інтернетів.

Шановні депутати! В нас справді склалась дуже складна ситуація з формуванням Борівської громади. Сусідні села хотіли б приєднатись до Борової, бо розуміють, що влада з часом зміниться, а центр громади в Боровій залишиться, але через нинішню ситуацію вони цього не можуть зробити та і не бажають. Не розпочато жодних дій по створенню громади. Якщо найближчі півроку пройде примусове об’єднання громад і нас приєднають до Фастова, то ми станемо такою ж складовою Фастівської громади як Веприк чи Клехівка, а бюджет нашого селища залежатиме від рішення Фастова. Тоді скільки захочемо будемо скаржитись на умови життя, бо правила встановлюватимемо не ми, а нам. Подумайте нарешті про старих людей і дітей!!! а не тільки про гучні заяви відставки і про себе.
Спробувати швидко завершити дострокове припинення повноважень депутатів селищної ради, щоб вибрати новий депутатський корпус та конструктивно розпочати створення громади, просто не вистачить часу. На сьогодні є достатня доказова база щодо порушень депутатами законів, але позачергові вибори призначаються не так швидко і в цьому випадку об’єднання громад може пройти швидше. Тим більше ЦВК та ВР сьогодні зацікавленні у витраті сил та коштів на проведення виборів до ОТГ, а не марнотратством на різні позачергові вибори. Всім, крім нас, абсолютно всеодно до складу якої громади ввійдемо, аби витрат на вибори менше і швидше пішли вже хоч кудись.
Зараз немає нічого важливішого за створення громади, бо можливо в наступному році можна буде мітингувати у Фастові за тепло і харчування в садочках.
Ви депутати місцевого органу влади. Ті, хто своє роботою розвиває та створює в селищі умови. Якщо не подобаються рішення Босого – прийдіть, проголосуйте проти та запропонуйте свої, кращі, доведіть, що він робить х*рню, для цього є всі можливості. Ігнорувать все підряд не вихід. Ніхто з депутатів до цих пір не підняв питання про громаду, кожен зміг тільки поговорити та покритикувати, саму ж роботу спихнули на голову(в.о.).
Ніхто нікого не змушує когось любити, дружити, вітатись чи не виражати неприязнь, але блокувати роботу державного органу влади через свої амбіції і переконання не можна. Робота державних органів такого рівня має продовжуватись незалежно від складності конфлікту працівників. Жителі віддали свій голос за ваші обіцянки, для чого тоді було йти в депутати? Коли існує потреба 10000 людей, то амбіцій 10 чи 15 чоловік не може бути.
Прохання до депутатів об’єктивно оцінити ситуацію та прийти на сесію 20 листопада 2018 року


..коменти

займ

Comments are closed.