пдслхно брв. лежачий поліцейський

..нещодавно на головному шляху нашого смт.Борова виникли нові перепони для нормального вільного руху, котрі відомі усім як “лежачий поліцейський” (спідбрейкер), і додали водіям нових навичок, такі як “вгадай де?” і “слалом по обочині”, а у декотрих вже є мабуть медальки з тих змагань “чи високо стрибає твоє авто?”. Звісно, що подібний засіб зменшення швидкісті руху є дієвим, бо не всі дотримуються правил дорожнього руху і ганяють на всі гроші. Але..

..але ігноруючи пдр, окремі водії провокують відповідні дії, коли до наявних обмежень у вигляді знаків додаються ще й перепони у вигляді асфальтових горбів. Тому за дії одного-двох порушників, яких ніхто не бажає перевиховувати, страждають всі хто користується шляхом. Це перша частина пояснень.
..а друга частина, вона вже типова, бо вкотре наочно всім демонструє той рівень розвитку амеб з бср: розмір штучних перепон, їх розміщення, інформування про їх наявність (відповідно правил), розмітка перепони, завчасне оголошення про встановлення – це все де і як?

..йолопи вирішили залишки асфальту, що утворились після створення парковки поруч універмагу та “Леону”, розкидати на кармани зупинок громадськоо транспорту бо там лише гравій був (ті які корупцію створили в бср), а частину викласти на шлях як “лежачий поліцейський” (а навіщо пропадати добру?), а керував цим процесом ймовірно штатний планокур (той що без освіти і любить записувати чужі розмови для компромату, гндн), тому й результат очевидний..

..нижче флейм з “Підслухано Борова“, де думки розділились на прибічників і противників горбів на дорозі..

..звісно що подібних негативних відгуків було б менше, якщо всі дотримались вимог і встановили їх за правилами та провели завчасне поінформування, але де там… кредит

Comments are closed.