пдслхнбрв. напруга

..трохи тексту від мешканців смт.Борова, стосовно сезонного нестабільного живлення в мереже електричній, котра доносить нам типу “220 вольт” які трохи відрізняються від номіналу. У продовженння аналогічного повідомленння..

скріни..

тексти..

Похолоднішало і знову про наболіле.Минулий опалювальний сезон вже піднімалася тема скачків напруги на Білках.Не знаю,як інші вулиці,але на Г.Сковороди взагалі жах.Ввечері не можливо щось прочитати.Про мікрохвильовку взагалі мовчу.Пральна машина не крутить,а холодильник видає серенади.Чому це питання актуальне саме при похолоданні?Тому що деякі розумники опалюють будинки по 150 квадратів електронагрівачами.В минулому році РЕС приїжали.Всі ці події висвітлювались на borova.org ,але далі діло не пішло.Було виявлено конкретний будинок.Було зроблено висновки,що вся напруга йде поза лічильником.Люди користуються,так званими в народі “козлами”.На пряму підключаються до електромережі.Запитання:коли в мене щось згорить,хто компенсує збитки?І чому я сплачую за 220Вт,а отримую 140-150.Для повноти картини-власники будинку в минулому році до будинку не пустили.Можливо хтось компетентний в цьому питанні,підкажіть:чи має право власник будинку не пустити працівника РЕС і що робити в таких випадках?

Коментарі

Сергій Ткаченко А в нас на миру навпаки по ночах буває перевалює за 260

 

Сергій Ткаченко Реле напруги вибиває на 250 і ніч без котла

Lena Kucheruk На Театральній таж картина, реле вибиває 260 – 270 вночі, а в день 180.

Дмитро Хомич В нас на Садовій теж саме.Фіксував на протязі доби,це ж взагалі….

Світлина від Дмитра Хомича.

Дмитро Хомич Такі собі скачки…

Світлина від Дмитра Хомича.

Сергій Ткаченко Ось коли на рес подаватимуть до суда за зіпсоване майно, можливо тоді звернуть увагу.

Олена Стахарюк У нас буває і 133, і 139. 190-це вже рідкісна розкіш.

Леся Прудник Що тоді говорити за Залізничну😅

 

Олена Стахарюк Мій новий насос за чотири тисячі

Леся Прудник Я можу всю техніку згадати😅і здається хюавей теж за 4 тищі

Олена Стахарюк 0444590740 – тел. Київобленерго, сказали з вирішення питання напруги звертатися треба до керівника Фастівського РЕМ Колісника Миколи Васильовича з ПИСЬМОВОЮ заявою, можно колективною.

Tanya Yakovenko А можна і написати на електронну пошту Київобленерго. Додати фото. Діє безвідмовно. Я написала, на другий день вже приїхали, міряли, фіксували, виправдовувались і питали чи не потрібно офіційну відповідь давати.

 

Олена Стахарюк Здорово! Дайте пошту, будь ласка.

Артем Козлов ставте собі стабілізатора на хату (бойлери підключайте мимо стабілізатора, їм він не потрібен). Ми давно мучилися з напругою, елементарно водопостачання не тянуло воду з колодязя вночі. Нам вистачило 6кВт-ої моделі з вхідною напругою від 130 В, дуже рідко бувають падіння напруги нижче 130 В.

Олена Стахарюк Згодна, ми нижче 133 не зафіксували

Дмитро Хомич Стабілізатор ви ,використовуєте тільки для води?

Артем Козлов На все крім бойлера. Вода була найгострішою проблемою

Дмитро Хомич Я так розумію ,використання приладів,використовується по черзі?

Артем Козлов Чому по черзі?)) Нам вистачає: ЛЕД освітлення, техніка від А+, запуск насоса 800 вт, і т.д. і т.п.

Алена Савчук А що робити з людьми,які нахабно крадуть електроенергію?І через них страждають інші.Куди звертатись?

Mikhail Soga “Тому що деякі розумники опалюють будинки по 150 квадратів електронагрівачами.” А Ви забули як одна депутатка, рекламувала в Раді, ставити електричні котли, навіть тариф обіцяли спеціальний!!! Про мережу, яка й так перевантажена, ніхто не думав! А потрібно мабуть збирати підписи, і колективно в суд звертатись! Тільки без грошей суд мабуть не замітить Ваше звернення, бо він народний (щоб народ судити)!

Алена Савчук Mikhail Soga, якби вони за них хоча б сплачували,то боло б друге питання…

займы онлайн без залога

Comments are closed.