пдслхн брва. запис 7

..на шпальтах сторінки у фб “Підслухано Борова” чергова новина, яка містить аудіозапис (запис 7) від Івана Кирсенко, фрагмент якого був оприлюднений рік тому. Саме фрагмент цього запису був ключовим і основним доказом корупції, на що вказували обурені слухачі, але варто почути що там було ще і хто про що вів розмову. На фото вгорі, справа на ліво: Кізян Максим Миколайович (заступник голови), Кирсенко Іван Юрійович (автор запису),  Босой Дмитро Андрійович (секретар, в.о. голови).

..реакція читачів:

..наявна версія запису 7.(наявна ненормативна лексика)

текст повідомлення:

На жаль (або очікувано) деякі особи опустились так низько в боротьбі за владу і власну святість і так активно публічно це виявляють, що можна було б і повірити.
Для підтвердженя цього вони свого часу виклали запис розмови, зроблений таємно для майбутніх маніпуляцій, вирізали частину запису, де звучить лише голос Босого і ніби розмовляє він сам із собою. Цікава розмова про кошти і “прилипло”, але відсутні всі посилання за чиєї подачі й за чиєї участі. До останнього моменту не хотілось опускатись до такого рівня і відповідати такими ж методами. Шкода цей запис, що надав Гірник Микола, також не повний. Найцікавішу кінцівку, і про що йде мова, хтось обрізав, саме там Кізян Максим активно розповідає про “справи”.
На записі звучать голоси Кирсенка Івана Юрійовича (автор запису), Кізяна Максима Миколайовича (заступник голови) та Босого Дмитра Андрійовича (секретар, в.о. голови). Розмова була спровокована і очікувана Кирсенком Іваном по замовленню Гірника Миколи (котрий “прогрівав”), яку він намагавсь і сам спровокувати та записати, бо йому не дали будувати свій “бізнес” в Боровій.
На жаль спровокувати у відповідь, щоб вивести на чисту воду, не вдалось, бо ніхто не очікував, що Іван мало не на кожну зустріч підло ходить з диктофоном за пазухою в пошуках хоч якоїсь зацепки для Миколи і йому пощастить.
Майже повний (наявний) запис до вашої уваги! Решту записів у необробленому вигляді нехай опублікують автори.


..минув рік, і що там з тієї розмови збулось, хто там “ху”? Двоє згодом зрадили третього, на підставі цієї розмови, а потім довели власними діями очевидне тепер.. займ онлайн

Comments are closed.