пдслхн брв. сміття..

..як гарно, що наявні проблеми у смт.Борова висвітлюються з різних боків самостійними авторами, де ті чи інші “дрібнички” що дошкуляють нашим мешканцям яскраво демонструються на теренах інтернетів, аби про недоліки дізнались ті “неблжителі” яким ми сплачуємо за їх працю. Акцент на смітниках під парканами.. Далі мовою оригіналу..

Мені цікаво ,коли цей гнидник закінчиться…?????собаки тягають,люди з дворів тягають,а ГАЗОН,ніяк не може зібрати команду яка б це все закинула на кузов…..21 століття на дворі,в Салтановці здав 300 грн і на рік забув про сміття ,чисто ,прибрано,і взаголом все дешево,гарно,а головне працює,,,,а в нас пи*даті тротуари які не чистять,парковки не понятно для кого(на вокзалі),таксисти ох*євші які НЕ ПЛАТЯТЬ ні*ера ,і селищна рада, яка думає що ж ще придумать без толкове….РЄБЯТА ,продумайте щось з мусором, бо в наступному місяці я свій принесу під БСР і залишу під входом….обіцяю….

п.с.: це сміття аналогічне тому непотрібу, що всілося в бср (картавенький і планокур), і тупо чекає коли його винесуть. Такі аналогії.. получить займ на карту

Comments are closed.