ПАРК

..парк у селищі існує давно, він фактично одного віку і навіть старіше за самT селищT, бо на його території ростуть дуже великі дерева. Є й “молоді” дуби, э й “дорослі”, є також і “старі”, але парк весь з них і створений…
..іноді на його кордонах з’являються споруди, тимчасові чи постійні, то вже як станеться. Колись на місці сучасного стадіону був збудований дерев’яний літній театр. Потім він зник. Сучасний кінотеатр збудували згодом на межі. На межі між центральною площею і парком був завжди торговий майданчик, за радянських часів забудований лабазиками та магазинчиками, окремими торгівельними павільонами та наливайками. Був збудований поблизу залізничного вокзалу опорний пункт дільничої міліції, який згодом розрісся довгобудом. Ще виник танцювальний майданчик, який вже понад 25-30 років існує. А нещодавно (відносно) з’явився рожевий двоповерховий “нічийний” об’єкт. Теж на межі. І він просто є, а “життя” в ньому відсутнє. Також є, в парку вже, будиночок футболістів, громадська вбиральня, цегляна споруда газового господарства, і стара будова колишнього фотоательє, там зараз аптека. Все це стискує територію парку, відгороджує його від людей спорудами, все менше залишає вільного місця..
..можливо варто зберегти його?


..обговорення ТУТ: http://forum.borova.org/viewtopic.php?f=14&t=183

..звісно що наш парк – це не Централ Парк (Central Park) у м.Нью-Йорк, але за призначенням та масштабом він дуже схожий.

цитата:
Центральний парк у Нью-Йорку є одним з найбільших та найвідоміших парків у світі. Парк розташований на острові Манхеттен і є найбільш відвідуваним парком в США і в світі.
Проект парку був розроблений архітекторами Фредеріком Олмстедом і Калвертом Воксом. Незважаючи на те, що парк виглядає дуже натурально, практично всі ландшафти створені вручну. У парку є кілька штучних озер, велика кількість алей, два льодових катка, куточки незайманої дикої природи і галявини, які використовують для різних спортивних змагань, а також дитячі ігрові майданчики і свій зоопарк. У парк залітають мігруючі птахи, і тому він дуже популярний серед любителів птахів. 10-кілометрова дорога, яка оточує парк, часто використовується бігунами, велосипедистами та любителями роликів, особливо у вихідні дні і після 7 години вечора, коли автомобільний рух заборонено. Центральний парк часто називають зеленими легенями Манхеттена.

..ще цитата:
Central Park… огромная площадь прямо в центре отдана под зелёные насаждения, пруды и беговые дорожки… приятно и странно как-то … никому не пришло в голову построить здесь элитный жилищный комплекс или торговый центр…что они себе думают?..

..порівняння наведено з однієї причини – наш парк досить унікальний для селища обЂєкт, навіть неповторний. Всі старі дерева в селищі теж унікальні, варті збереження та догляду, тому зазіхання на них знищать той зміст і красу Борової. Стане таке собі середнячкове містечко з пустирем і помийками.. займы онлайн

Comments are closed.