пам’ятник Кобзарю. бюст

..спочатку була ідея, яка виникла після тривалих роздумів, потім було спільне рішення по організаційним питанням. А далі процес пішов за сценарієм: пошук проектів, пошук майстрів, пошук коштів, встановлення намету в центрі селища і збір коштів з односельців. Приклад самостійної реалізації у сусідньому селі підіймав настрій і надихав на дії..

..на ранок 27.03.2016 було зібрано загалом 7500 грн., це як від депутатів та спонсорів, так і від пересічних громадян на площі в наметі. Швидко передзвонили продавцям, що мали в наявності необхідний нам бюст Кобзаря, домовились про індивідуальну і значну знижку (з 10 т. грн. до 7,5 грн.!!!!), оперативно погодили транспорт для перевезення (з маніпулятором для самостійного навантаження), задіяли вільну молоду людину з селищної ради (треба було стропувати), і поїхали купувати.
..на нас чекали, швидко все оглянули на цілісність і якість, повантажили, розрахувались, отримали папіри, відвезли у смт.Борова і вивантажили на подвір’ї. Тут чекатиме, поки змурують основу, цей бюст свого часу..
..тож окрема велика подяка Собко Ігорю за наданий безкоштовно транспорт, представнику ВО “Свобода” Горбинку Юрію за зібрані кошти, пану Дмитру Босому за підтримку і вантажні-такелажні роботи, майстру Олексію Секіру за тимчасовий притулок бюсту, всім громадянам за їх посильне фінансування початку проекту. Справа робиться далі…

..тепер треба готуватись до фундаментно-бетонних робіт, шукати камінь-підставку, вирішити питання оздоблення і …ще шукати кошти на все це, тож продовжуємо пошук спонсорів-меценатів для нашої спільної справи: встановлення пам’ятника Кобзарю у смт.Борова!

микрозаймы

Comments are closed.