организація відвідин на кладовищі

..повторна пропозиція до щорічної масової події – гробки, або батьківська неділя – створюють безліч проблем прибулим і місцевим мешканцям навколо кладовища!
..є просте рішення для запобіганню коллапсу: організувати односторонній рух транспорту, створити місця для його паркування, обмежити одночасний заїзд великої кількості авто.

..дорога з боку поля від вул.Фастівська-Польова переорана – дороги там нема!
..дорога асфальтована по вул.Польова від вул.Пушкіна (перехрестя на полі) може обочину віддати для стоянки, а решту дороги під проїзд.

..може варто організувати місцеву дружину, яка буде допомагати в організації руху, для спільної координації. Був випадок, коли “швидка” застрягла в заторі, погано стало літній людині на гробках, поки лікарі пробились крізь натовп – людина вмерла! Повторити “на біс” такий номер – це звичайнісіньке ….! Тому передбачити ситуацію важливо..

..обговорення на форумі.

..поминальні дні в селищі Борова:

18.04.2015 у суботу – поминальна служба на кладовищі в каплиці з 8.00
19.04.2015 у неділю – поминальна служба церкві в центрі селища з 7.00. Служба на кладовищі в каплиці з 11.00. Хрестний хід. Панахида.
20.04.2015 у понеділок – поминальна служба на кладовищі в каплиці з 8.00

..традиційно служба відбуватиметься у каплиці на кладовищі, і народу планується дуже багато, особливо у вихідні дні!

..до події ще є час на підготовку, лишилось організувати!
..ще прохання в організації централізованного збору сміття, можливо навіть роздільного фасування, поруч цвинтара: сміття там буде чимало! кредит

Comments are closed.