openfastiv

У Фастові встановлять туристичні вказівники та розроблять туристичний символ міста

Про хід виконання проекту створення умов для залучення туристів до Фастова на апаратній нараді у місті розповіла начальник управління культури, молоді та туризму Ірина Безкровна.

У Фастові створили спеціальний туристичний сайт, на якому гості міста зможуть ознайомитись з його цікавими місцями. Сам сайт зараз працює у тестовому режимі.

Окрім того, у місті будуть встановлені стовпи з дороговказами зі стрілками, що показують напрямок руху до того чи іншого об’єкту. Для презентації міста було обрано 9 основних пам’яток історії та культури, серед яких Музей на колесах, Собор святого Миколая, Парк «Молодіжний», Краєзнавчий музей, пам’ятник Семену Палію, парк імені Юрія Гагаріна, пам’ятник Миколі Бенардосу, Римо-католицький костел та православна церква Покрови Пресвятої Богородиці.

Для цих об’єктів згенеровані QR-коди, які будуть розміщені на дороговказах, і туристи зможуть зчитати код за допомогою смартфону та відразу перейти на сторінку фастівського туристичного сайту, де буде розміщена інформація про певний туристичний об’єкт (час роботи, місце знаходження на карті та яким чином до нього найкраще добратись).

Стовпи з дороговказами встановить міське комунальне підприємство «Фастів-благоустрій». Ці заходи були ініційовані Молодіжною радою Фастова.

Окрім того, у Фастові планують розробити туристичний символ міста. Для цього управління культури, молоді та туризму Фастова розробило проект рішення виконкому про конкурс на туристичний логотип та слоган міста або туристичний бренд Фастова.  Тож після оголошення конкурсу у ньому зможу взяти участь бажаючі.

Також будуть створена серія листівок з туристичними місцинами Фастова та відповідними  QR-кодами до них. Їх випустять до Дня туризму, який відзначатиметься у вересні. микрозайм

Comments are closed.