ОГОЛОШЕННЯ. повторно.

НАГАДУЄМО , про призначення проміжних виборів депутата Борівської селищної ради Фастівського району Київської області в одномандатному виборчому окрузі № 3.
Планується, що комісія почне приймати заяви 1.08.2016 у приміщенні Білковської ЗОШ І-ІІ ст., у разі наявності необхідних засобів: меблів, оргтехніки, канцтоварів, фінансування (все це з місцевого бюджету) і тд. У разі відсутності необхідних рішень і погоджень, з боку місцевої влади, робота комісії стане під загрозою!

..минулі вибори показали, як “співпрацює” адмінресурс смт.Борова з виборчою комісією, і цей досвід не на їх користь: саботаж (тупо тормозили відкриття рахунків комісії та надання необхідних погоджувальних підписів), повна або часткова протидія процесам (..нищення повідомлень, підтасовка фактів на стенді, банальні чутки!), “робота” на конкретного кандидата, передчасні святкування “перемоги” (під пісні та хмільне..), зухвале ставлення (ой, які слова там були..) – це все і було задокументовано! Лишилось повторити це все “на біс”, і всі карти викрито буде, тож чекаймо…
взять займ онлайн

Comments are closed.