Оцінка на зразок банкету серед чуми…

..продовжуємо публікації з різноманітних джерел про с.Борова та її мешканців, про вир життя історичний і про сьогодення, про різні погляди на стан речей і ситуацій, про все що може хвилювати і цікавити односельчан.

ОпублікованоПн, 03/11/2013 – 06:17 автор:Root

Від редакції: Відразу зазначимо про те, що зустріч на тему виборів 22 січня цього року у Боровій не залишила байдужими нікого у селищі. Про неї у кулуарах довго ще говорять, дають їй різні оцінки, розмірковують над плюсами і мінусами її проведення.

Попросили ми поділитися своїми враженнями про неї і про перші кроки нової борівської влади з двома десятками представників місцевої громади, які погодилися відповісти на три запитання:«Як Ви оцінюєте перші кроки нової Борівської влади?», «Чи такі зустрічі, як 22 січня у Будинку культури, здатні консолідувати борівську громаду?» та «Які, на Вашу думку, борівчани могли б на виборах позмагатися за посаду селищного голови?». Щодо останнього питання, то як, гадаєте, скільки з 20 думок вийшло кандидатур? Суто по-українськи – майже двадцять (називалися прізвища В.Єременка, В.Омельчука, В.Сидорова, Н.Панченко, К.Юровицької, В.Холявка, Н.Григорук, О.Березянської, Н.Бенюх, В.Ступака, С.Горкуценка, І.Дубровського та інших). Щодо першого-другого питань, то тут також були різні думки. Одні підтримували, другі критикували. Одну з цікавих відповідей на задані питання ми вирішили висвітлити нижче:

«Оцінка на зразок банкету серед чуми…»

Бенюх Н.Є., голова громадської ради при Борівській селищній раді:

«Щодо першого питання, то скажу, що оцінюю ці перші кроки «нової», а за стилем, такої ж «старої» влади, як чимось схожим на зразок банкету серед чуми, який вони відразу стали організовувати з нагоди своєї «перемоги». Яка це «нова» влада, у чому: у обличчях, у стилі роботи, у поглядах на розвиток селища? Скажу чесно, чекала чогось іншого як від них, так і від тих, хто нині представляє у депутатському корпусі «переможену» сторону.

Два місяці минуло від першого робочого дня новообраного в.о. голови та секретаря селищної ради. Почула 22 січня оцінку нею своєї роботи у єдиній лише самопохвальній фразі щодо «неба і землі» у порівнянні з своїм попередником. Прикметно, що за неї чомусь відповідь по всіх питаннях перед головою РДА давала не вона, а одна з всім відомих у селищі депутатів (що у Боровій перша розписується за все: і за клуб, і за школу, і за дороги, і за плани роботи влади, за все…). Хотілося спитати, як у Боровій за цей час змінилося становище? Може «нові-старі переможці» шукають якоїсь консолідації і співпраці з громадою у селищі, яка за них постійно не хоче всі останні вибори голосувати? Я, наприклад, як голова селищної громадської ради, таких кроків не побачила.

Що маємо зараз? Односторонній рух. Від того, що сесійні засідання сховалися за двері кабінету селищного голови, говориться, що «наступила тиша !!!» Ніхто не коментує ніякі засідання, ніхто не робить зауважень щодо висвітлення нагальних питань та «тихих» рішень, які приймаються на сесіях, робиться вигляд, що усі ніби задоволені. Яка гармонія? Тільки, для кого: для борівчан, для громади?

Повернуся до банкету в честь перемоги. Всі знають, що з депутатів зібрали по 150 гривень на нього. Не дивлячись на те, що практично не було того дня нормальних доріг до вокзалу, вони все ж добралися до місця локації «свята». Дороги ж – то на потім, не пріоритетне для них нині питання та й коштів на них вічно немає.

По-друге – не дивлячись на вихідні і робочі дні, нова влада екстрено провела засідання сесії, де першим питанням розглянула «свої» болючі питання: звільнилася від «неугодних», хто співчував старому голові, або, як вони кажуть «бездіяльних» людей з виконкому та «запросила» (яке ж гарне слово придумане з огляду на те, що останні тільки на порозі й лежали та нетерпляче чекали того) «своїх», дуже діяльних членів. Хоча діяльність саме цих – дуже діяльних членів – давно відома громаді селища без зайвих коментарів. Тому на селищному сайті так скромно і було висвітлено подію їх «повернення».

По третє – при отриманому коритцю нова влада відразу й перемогу оформила «ближче до тіла» (терміново розглянуто питання щодо продовження оренди землі пану Ч. та його зятю, внесення п.К. до певних фондів). Стоянка біля ринку у селищі не потрібна?! Гроші на премії (питання: за що?) також відразу були виділені без «шуму і пилі».

А як же ж, спитаєте, з питаннями «подалі від тіла»? Коли одна з депутатів щось спробувала випросити для «Людей», так її тут же на сайті заклеймив ганьбою інший дуже діяльний місцевий депутат (який майже не був на жодному засіданні сесії, а їх спостерігав зі «святкових» зібрань та коментував з «сайту»). В його словах читалося, мов Нью-Васюків тут не буде і не надійтесь, нагадав для наївних про скрутні часи тощо. Дуже боязко пролунало питання щодо організації роботи хлібного ларька для соціального хліба. Знову не так! На доопрацювання. А ось по першим вищезгаданим питанням …як по маслу. Така згуртованість та порозуміння захоплює !!!

Шановні, дуже цікаво спостерігати за агонією людей, які поклали на вівтар свого життя совість. Про що це я говорю? Про яку совість? Цього поняття в словнику декого немає. Є тільки свої інтереси. Коли громада зрозуміє це і те, що до влади треба допускати тих, хто працюють для громади, а не для себе – тільки тоді ми зможемо у Боровій обрати і отримати гідну нас владу.

Щодо наради 22 січня говорити довго не буду. Треба знати нашу Борову, яка спроб приведення до «єдиномислія» ніколи не потерпить. Людей гідних проживає тут чимало. З них є кого вибирати. Аби вони виявились дієвими, ініціативними і працьовитими.

джерело кредит

Comments are closed.