новини від ЗОШ І-ІІ ст.

Недавно прочитала замітку на сайті…
«..територія ЗОШ І-ІІ ст. в с.Борова, район Білки, у вечірній час..
..у школи є 100-річна історія, має якісь здобутки, є навіть історичний музей і прекрасний ремонт.
..це все.»

А й справді, мало відомостей про школу…. ну спробуємо виправити по можливості ситуацію….
Життя в школі не стоїть на місці. Постійно якість події, зміни, новини)))

Найбільшим питанням на початок навчального року було забезпечення водопостачання школи. Світ не без добрих людей. Вирішити цю проблему нам допоміг голова селища Борова Франчук Анатолій Миколайович та керівник комунгоспу Сидоров Віктор Антонович. Спільними зусиллями вони налагодили водопостачання та здійснили цілий ряд поточних робіт.

Наступною проблемою стало протікання даху. Як кажуть «Там де тонко, там і рветься». Тут вправно і дружньо спрацювали батьки та вчителі другого та третього класів. Не передати словами наскільки велика їм вдячність.

На сьогоднішній день територія школи повністю освітлюється в темний час доби. Ми розпочали самотужки, а буквально недавно завершив і покращив наші зусилля Головко Анатолій Миколайович. Отримали ми допомогу від Журавля Павла Григоровича в обладнанні питного фонтанчика, якого не було у школі.

Головною проблемою школи багато років було – відсутність спортивного залу… Але сьогодні з гордістю можу заявити «Питання майже вирішено» Ця довгождана подія стала можлива тільки завдяки щирій, великій спонсорській допомозі М’ялика Віктора Ничипоровича та Дарини Олександрівни. Які допомогли не лише у створенні спортивно – ігрової кімнати, але і в поточному ремонті шкільних приміщень.

Проте це ще не все. Маємо ще багато планів. Створити мультимедійний клас, збільшити кількість комп’ютерів, адже із наявних комп’ютерів працює лише два. Власними зусиллями відремонтували ще чотири, хоча можна розмістити чотирнадцять. Нажаль не вистачає ресурсів та коштів. Тож будемо раді будь – якій допомозі в обладнанні комп’ютерного класу.
А загалом роботи ще багато….

Ну ось, здається, початок покладено. Інтригу знято…Двері школи завжди відчинено… Майже кожної п’ятниці в школі проходять свята… Ми запрошуємо всіх бажаючих завітати до нас…. Завжди раді зустрічі…

..прийшло по е-мейлу

получить займ на карту

Comments are closed.