Новини Борівського академічного ліцею.

Шановні борівчани, батьки, учні. 30 січня 2020 року кількість хворих учнів в нашому закладі досягла 27 %. Згідно з розпорядженням Фастівської РДА наш заклад призупиняє навчально-виховний процес з 31 січня, а всі інші навчальні заклади району, з 03 лютого у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та збільшенням рівня захворюваності учнів на ГРВІ та грип. Така ситуація була прогнозованою, адже всі ми знаємо про закриття навчальних закладів у Фастові, Києві та в Україні.

Протягом найближчих 10 днів пропонуємо учням дистанційні форми роботи. Всі класні керівники та класоводи отримали завдання для учнів від вчителів-предметників та повідомлять батькам у зручний для них спосіб. Вчителі працюють у звичайному режимі, тому  можуть надавати учням та батькам необхідні консультації.

З 03 лютого розпочинається реєстрація учнів 11-их класів на ЗНО. Всі необхідні документи для цієї процедури  зібрано, хто з учнів визначився з предметами, може в індивідуальному порядку приходити до школи, реєстрацію будемо проводити в кабінеті 207.

Всі керівники гуртків та секцій, які працюють на базі Борівського академічного ліцею ( 16 гуртків різних форм підпорядкування) були попереджені про призупинення занять. Звичайно, новина не з приємних, але всі керівники відреагували на неї з розумінням.  На жаль, лише керівник спортивної секції Чернишенко Олег Іванович категорично не погоджується з призупиненням роботи його секції, яка займається в спортивному залі ліцею з дозволу Борівської селищної ради. В телефонному режимі я проконсультувалася з працівником санепідемстанції м. Фастів, яка пояснила, що заняття дитячих спортивних секцій і гуртків в закладі освіти, де призупинено навчально-виховний процесу зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, також призупиняються.

Вчора, 31 січня о 18 годині Чернишенко О.І. зібрав  своїх вихованців біля приміщення ліцею та  телефоном вимагав надати їм доступ до спортивного залу. Я відмовила, посилаючись на розпорядження і запросила тренера та батьків на зустріч в понеділок.

Близько 19 години цього ж дня тренер Чернишенко О.І. з трьома батьками з’явились в мене вдома в супроводі 25-30 дітей. Я живу в мікрорайоні деревообробного комбінату (за залізницею).Запросивши дітей та дорослих до своєї квартири, я відразу поцікавилась, чи вони йшли надземним пішохідним мостом. Дорослі мене запевнили, що саме так вони і йшли. Я висловила стурбованість станом мосту, оскільки в цей час йшов сніг з дощем, діти були повністю мокрі, як верхній одяг так і взуття, багато хто був явно наляканий, адже по нашому мосту навіть в гарну погоду йти страшнувато. Після емоційної розмови, яка налякала жителів мого будинку, половина з яких мають вік від 80 років, було прийнято рішення повернутися в приміщення ліцею, де вже чекали запрошені Чернишенком начальник відділу освіти Рудаківська О.Й та в.о. голови Борівської селищної ради Босой Д.А.. Дорогою до ліцею через пішохідний міст, я звернула увагу, що групи дітей з тренером я не побачила, що мене дуже здивувало, адже я зібралась доволі швидко.

На зустрічі в присутності батьків та тренера начальник відділу освіти Рудаківська О.Й. підтвердила наявність розпорядження РДА про призупинення навчально-виховного процесу в Борівському академічному ліцеї з 31.01.2020 р. у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та збільшенням рівня захворюваності учнів на ГРВІ та грип. Оскільки ні паперового, ні електронного варіанту розпорядження РДА не було, я запропонувала в понеділок письмово звернутися за роз’ясненнями щодо можливості занять дитячих секцій в приміщенні навчального закладу до компетентних органів. На тому й розійшлись. Та ситуація розвивалась далі. Мені почали телефонувати батьки учнів, які нещодавно були в мене вдома. Я з’ясувала, що жодної інформації про «вечірній похід» їхніх дітей вони не мали, дозволу на участь в такій акції не надавали. Тренер Чернишенко вів своїх вихованців не через міст, а прямо по залізничному полотну в обхід захисного паркану (біля початку київської платформи). Нагадую, що було близько 19 години, темно, освітлення в цій зоні відсутнє, йшов дощ зі снігом, щебінь, рейки та бетонні шпали були дуже слизькі. Я живу в мікрорайоні залізниці все життя, бачила всяке, але я справді жахнулась. А найгірше те, що коли я запитала про маршрут руху дітей і мені збрехали, у зворотному напрямку тренер повів дітей тим самим шляхом. Тренер не лише наразив на небезпеку життя і здоров’я учнів, а й пропонував їм ліпити сніжки і кидати директору у вікно, що є підбурюванням до хуліганських дій.

Вважаю, що таку подію не можна залишати без уваги, тому запрошую всіх батьків вихованців секції а також тренера Чернишенка О.І. до Борівського академічного ліцею на зустріч для з’ясування всіх питань роботи секції. Пропоную зустрітися 02 лютого, в неділю, о 15 годині.

Всім батькам та учням бажаю приємного сімейного спілкування, міцного здоров’я та позитивних емоцій.

В.о. директора Борівського академічного ліцею Вікторія Білодід.

 

 

  кредит

Comments are closed.