новий ігровий майданчик. продовження.

..раніше про майданчик вже повідомлялось, що розсташовано його на березі річки для дітей, і обладнано гойдалкою ті ін. Тепер ще додались лавки та інші знаряддя – місце стає помалу популярним! Є навіть свій час “пік”, коли понад 30 дітей розважаються на майданчику..
..про добродіїв було нічсого невідомо, поки вони самі не згодились розповаісти про це, і піар їм зайвий. Виходить справжня доброчинність..
..до події долучились ще “невідомі”, майданчик огороджують його старими автопокришками, що трохи десонує до нових гойдалок. Але “дареному коню”…

..ідея гарна, реалізація на рівні, тихий “бебібум” в селищі продовжується – варто переймати досвід іншим куткам, щоб дитинство було кольоровим, і в згадках майбутніх громадян воно не було сірими купами бруду і сміття, а сонячним і яскравим.

..може “невідомий” меценат колись і зробить черговий подарунок у вигляді дитячого майданчика, але такого чекати довго будуть, тож справа лише за бажанням! Біля річки на греблі, біля старого вигону на березі “під вербою”, на пляжику ставка “комбінат”, на полі.. Місць вистачає, і головне є кому там гратись…

займы онлайн

Comments are closed.