новий голова Фастівської рда

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №137/2017-рп

Про призначення Д.Вороніна головою Фастівської районної державної адміністрації Київської області

Призначити ВОРОНІНА Дмитра Олександровича головою Фастівської районної державної адміністрації Київської області з 3 липня 2017 року з оплатою праці відповідно до законодавства в порядку переведення, звільнивши з посади голови Бориспільської районної державної адміністрації Київської області.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

30 червня 2017 року


Відбулися кадрові зміни в РДА

30 червня, президент Петро Порошенко призначив голів 4 районних державних адміністрацій Київської області

Як передає “Моя Київщина“, про це повідомили в прес-службі Глави держави.

Така інформація міститься в розпорядженнях Президента №№137-140 від 30 червня.

Згідно з розпорядженням №137, Порошенко призначив головою Фастівської райдержадміністрації Київської області Дмитра Вороніна з 3 липня 2017 року з оплатою праці відповідно до законодавства.

Воронін був призначений у порядку переведення і звільнений з посади голови Бориспільської райдержадміністрації Київської області.

Згідно з розпорядженням №138, Порошенко призначив головою Бориспільської райадміністрації Олександра Туренка з 3 липня 2017 року з оплатою праці відповідно до законодавства.

Туренко був призначений у порядку переведення і звільнений з посади голови Обухівської райадміністрації.

Згідно з розпорядженням №139, Порошенко призначив головою Бородянської райдержадміністрації Андрія Анісімова з 3 липня 2017 року з оплатою праці відповідно до законодавства.

Анісімов призначений у порядку переведення і звільнений з посади голови Поліської райадміністрації.

Розпорядженням №140 Олександр Янковий призначений головою Поліської районної державної адміністрації Київської області з 3 липня 2017 року з оплатою праці відповідно до законодавства в порядку переведення, звільнившись з посади голови Бородянської районної державної адміністрації Київської області. займ онлайн

Comments are closed.