невідомий збив собаку

31 січня, у селищі Борова невідомий збив собаку на пішохідному переході поблизу школи й залишив чотирилапого стікати кров’ю, а перехожі, яких було досить багато, навіть не намагалися допомогти тварині

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на повідомлення Natalin Ostapenko у Facebook.

“Сьогодні о 07.50 біля школи, майже на пішохідному переході, біля якого поклали лежачого поліцейського, якесь створіння, інакше цю людину назвати у мене не виходить, збило собаку. Але найбільше вражає ситуація тим, що поки я телефонувала і шукала, хто б міг допомогти мені транспортувати цього живого але покаліченого бідолаху до лікаря, ніхто з проїжджаючих машин, а їх було багато, тому що все завозять дітей в школу, не зупинятися. Ніхто!”, – повідомила жінка.

Проте згодом знайшовся чоловік, з села Мала Солтанівка, який допоміг транспортувати собаку

Також автор посту повідомила, що вона зверталася за допомогою до місцевого ветеринара, але та їй дуже грубо відмовила, аргументуючи це тим, що її робочий час починається з 9 години ранку.

“Всі знають, хто у нас в Боровій ветеринар, ім’я її я не називаю, це хамло нагрубила мені в трубку, типу чого ти мені так рано дзвониш, що її робочий час з 09.00, одним словом нам не допомогла. А допомогла дівчина з ветеринарного магазину, зробила все що потрібно було! І саме головне, знайшлася господиня собаки….”, – додала жінка.

..текст з фб:

Сьогодні вранці чоловік на Джипі врятував нашого пса – Батона, завіз до ветеринара, ще й дав грошей. Хочеться просто висловити ВЕЛИЧЕЗНУ подяку, бо так і не знаємо,хто Ви, можливо прочитаєте тут. Собака не породиста, лежала просто у калюжі крові. Ви не проїхали повз! Дякую! Ще є хороші люди 🙏🙏🙏 Окреме дякую і тим,хто допомагав ветеринару, також не пройшов повз, дав матрац) Ви всі люди з великої букви, ми повинні захищати друзів наших менших, бо хто це зробить,як не ми 🙏 ДЯКУЮ
Кажуть, буде жити 🙏 займ без отказа

Comments are closed.