наші гроші. Борова..

..випадково з тенет інтернетів видубото чергову порцію новин, що певним чином дотичні до наших теренів, тому викладаємо на загал. Тут мова йде про зловживання високопосадовців, про їх чималі здобутки, і все це коїлось навколо нас. Але тільки тепер завіса таємничості стала трохи прозорою а чутки стали фактами . Одна частина повідомлення – дороги, а друга частина – мисливські угіддя..

Друзі Пшонки отримають частку з півмільярда на ремонт доріг Київщини

06 липня 2016

Служба автомобільних доріг у Київській області 24 червня уклала низку угод про поточний дрібний ремонт і експлуатаційне утримання автодоріг державного та місцевого значення на суму 609,40 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Наприкінці 2015 року служба замовила на 2016 рік послуги з утримання і ремонту доріг на суму 834,06 млн. Нині тендери провели за переговорною процедурою для забезпечення уніфікації.

Як і торік, найбільше отримає ДП «Київське обласне дорожнє управління» (КОДУ) – 516,70 млн грн.

Це дочірнє підприємство держкорпорації ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», яке з липня 2013 року перебуває у стані банкрутства (санації). За матеріалами суду, справа про банкрутство була порушена ще в 2011 р. за позовом «Київського облавтодору», що входить до тієї самої держкорпорації.

КОДУ заборгувало облавтодору 1 млн грн. Загалом же на той час підприємство було винне різним кредиторам понад 109 млн грн., із них 9,57 млн грн. податків. Влітку 2013 р. суд дозволив санацію підприємства. Після цього податківці намагались збільшити позовні вимоги, заявляючи, що лише їм КОДУ недоплатило 45,50 млн грн. станом на 2014 р., однак безуспішно. При цьому на рахунки й майно КОДУ (котельню, піскобазу, виробничу базу) було накладено арешти, які зняли тільки в листопаді 2015 р.

Ще 70,40 млн грн. на дороги Київщини отримає ПП «Автомагістраль» Миколи Скоростецького, який очолював Київську службу автодоріг у 2005- 2007 рр..

Усього з 2008 року фірма виграла тендерів на 1,56 млрд грн., з яких 636,33 млн грн. – у нинішнього замовника.

Крім того, ПАТ «Коммунтранс» заплатять 22,30 млн грн.

Акціонерами компанії є Андрій Тухта з 33%, Михайло Буров – 33%, Людмила Зубкова – 32%. Генеральним директором значиться Олександр Косик. Раніше до складу засновників також входив Олексій Близнюк, син екс-міністра ЖКГ Анатолія Близнюка.

За даними ВДЗ, усього «Коммунтранс» виграв тендерів на 1,99 млрд грн. При цьому підряди Київської САД він почав отримувати в кінці 2014 року, а до того перемагав переважно на Донеччині та в Криму.

Михайло Буров є сином Володимира Бурова  – правої руки, земляка і сусіда Віктора Пшонки по дачі у смт. Дробишеве на Донеччині. Буров-молодший був директором ТОВ «Укрмістобудпроект», на яке оформлювали 15 тис га землі мисливських угідь на Київщині, котрими, за даними прокуратури,користувався син Віктора Пшонки Артем.  У вересні 2014 землі були повернуті державі. Також Михайло Буров належав до «клубу» Артема Пшонка на вул.Гончара, 35. Там, за даними Тетяни Чорновол, знаходилася так звана «тіньова прокуратура».

Крім того, обидва Бурови були помічниками нардепа Артема Пшонки у 2007-2012 рр.

Також «Коммунтранс» фігурував у кримінальному провадженні щодо ухилення від сплати податків через укладання контрактів з фіктивним ТОВ «Марголак» у 2012-2013 рр.. Провадження було припинене у зв’язку зі збігом строку давності.

 _______________________

У партнерів Близнюка забирають 15 000 га під Києвом, частиною яких користувався Пшонка

04 липня 2014

Фастівська міжрайонна прокуратура звернулася до Господарського суду Київської області з позовом до ТОВ «Укрмістобудпроект» про розірвання договору оренди та повернення державі мисливських угідь площею 15 тис га, якими користувався, зокрема, і син колишнього Генерального прокурора України та його оточення. Про це повідомляє прес-служба Київської області.

У 2011 році лісова ділянка у Фастівському районі Київської області була передана в оренду на 25 років ТОВ «Укрмістобудпроект». На території мисливських угідь знаходиться незавершена будівля, лазня з басейном та котельня.

Однак, згідно законодавства, користувачі мисливських угідь мають право лише за згодою власників або користувачів земельних ділянок будувати на території необхідні будівлі та споруди. Проте, документи дозвільного характеру на початок або виконання будівельних та інших робіт у підприємства відсутні.

Тобто, всупереч вимогам закону орендар без дозволу постійного землекористувача ДП «Фастівське лісове господарство» пошкодив лісові насадження та почав будівництво капітальних споруд.

«Укрмістобудпроект» заснували жителі Краматорська Дмитро Журавльов та Ігор Косарєв, а директором є Михайло Буров, який до квітня 2011 року був партнером Олени Близнюк, дружини сина Анатолія Близнюка Сергія по фірмі ТОВ «Ікос Інвест», яка сьогодні перереєстрована на австрійську компанію «Фрастон Холдінг» і фірму «Стелтон» з Риги.

Володимир Буров (батько Михайла Бурова) є членом наглядової ради ПАТ «Старокраматорський машинобудівний завод» Сергія Близнюка.

Анатолій Близнюк є народним депутатом від Партії регіонів, у минулому був міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, губернатором Донецької області.

матеріал взято з джерела

микрозаймы

Comments are closed.