надписи на контейнері

..нижче приведено текст з листа, що прийшов електронкою, про подію від 20.10.2014.

Сьогодні побувала у нашій середній загальноосвітній школі і на території шкільного подвір’я мою увагу привернув контейнер для сміття, на якому ось що написано червоною фарбою (див. фото). Мені пояснили, що цей надпис з’явився після того, як приїжджали в школу представники партії “Свобода” за гуманітарною допомогою, яку зібрали вчители та учні. Тепер учні, незалежно від віку, замість того, щоб знати головне наше гасло “Слава Україні! Героям слава” їм імпонує те, що, власне, було написано замість номеру на машині “Свободи”, що і відображено тепер на шкільному контейнері.
Ми прагнемо про розвиток нашої рідної української мови, адже мова показує рівень культури людини, її національну належність, інтелектуальне мислення, врешті-решт відбиває її світогляд. Що ми можемо сказати про себе тепер. Це ми такі патріоти? Навіщо ми плюдндруємо свою рідну милозвучну мову, чому ми її опускаємо нижче плінтусу? Невже вона така бідна, що не має інших слів.
Я людина вже немолода і я не можу зрозуміти, що це слово за змістом означає: це сленг, слово ненормованої лексики, неологізм, чи це політичний термін партії “Свобода”, народжений цією політичною силою і яка, можливо, буде ініціювати включити його в “Сучасний український словник”??? І що це слово означає. Наскільки у нас шанобливе ставлення після цього до української мови – титульної мови нації, держави??? Дуже цікавить, на чому думає партія “Свобода” виховувати наше підростаюче покоління після цього, щоб виросло воно справжніми патріотами.

микрозайм

Comments are closed.