Наболіло

Добре, що поставили камеру в кінці вулиці 8-го березня. Був смітник – є позитив, бо є результат. А далі? За межами дії камери (межами совісті) смітник як був, так і є. (Бо не видно в камеру, але видно пересічній людині).

Шановні! Як казав відомий артист Павло Ласпікаєв у фільмі «Белое солнце пустыни»: «Мне мзду не надо – мне за державу обидно!».
Виходить так: мій будинок – моя фортеця. А за межами – все що завгодно. Можна дозволити собі викидати сміття та продукти життєдіяльності організму за межі двору до залізниці. Доріжки до «сміттєзвалищ» не треба ідентифікувати – вони на відстані близько 20 метрів витоптані, перпендикулярно до оселі мешканців. Дехто з них, навіть, вивісив державний прапор, бо їм все можна.
Здавалося, що у селищі комунальна служба намагається навести лад щодо прибирання території. Законослухняні мешканці знаходять 20 гривень із сімейного бюджету заплатити за вивезення сміття. На жаль, не можна сказати про жителів вулиці Залізничної. Лише чотири господарі із 58 сплачують за комунальні послуги. Питання: решта живляться «святим духом» і мають безвідходне виробництво? Тоді всіх мешканців вулиці Залізничної треба приписати до ліку Святих.
Сьогоднішній рейд довів, що під залізницю сміття викидають інопланетяни, і вони користуються памперсами, їдять картоплю і все інше – і все це скидають у викопані ями. Звичайно, місцеві жителі стверджують, що це так і є, і вони до цього не причепні. Іноді із використанням ненормативної лексіки (Залізнична, 13).
Шановні борівчани! Якщо ми бажаємо змінити наше життя і майбутнє життя наших дітей і внуків на краще, треба почати змінюватися самим. Будьте людьми.
P.S. Така сама ситуація на вулицях Південній, Бойка, Островського, Шевченка, масив Білки та ін. Рейди триватимуть щоденно і винуватці будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

повідомлення надіслано по е-мейл.
микрозайм

Comments are closed.