..на АТО. січовикам

15 грудня 2015 року з ініціятиви голови Фастівської районної організації ВО “Свобода” Юрія Горбинка та за сприяння голови Громадського активу селища Борова Андрія Гладченка було проведено збір продуктів та теплих речей для свободівської окремої добровольчої чоти “Карпатська Січ”.

Фастівські націоналісти зібрали та відправили на базу “Карпатської Січі черговий гуманітарний вантаж: близько 1, 5 тон продуктів харчування, теплого одягу, засобів особистої гігієни, а також отруту для мишей та пацюків, які псують речі на фронті.

Також свободівцями для бійців 72 ОМБ (Біла Церква) була виготовлена і відправлена у зону бойових дій добротна “буржуйка”.

“На прохання свободівців вкотре відгукнулися небайдужі жителі міста Фастова, селища Борова та с. М.Салтанівка. Багато односельців цих громад нині перебувають на фронті російсько-української війни, тому містяни та селяни охоче допомагають їм у зборі ресурсів”, – розповів Юрій Горбинко.

Фастівські свободівці висловлюють вдячність настоятелю фастівської церкви святого Миколая отцеві Михайлу Даниліву, настоятелю Свято-Миколаївської церкви (с.М.Салтанівка) Михайлу Поповичу. Особлива подяка прихожанам та настоятелю храму Успіння Пресвятої Богородиці отцю Юрію Юрченко із селища Борова.

Окрім того, свободівці Фастівщини висловили подяку за співпрацю координатору та заступнику командира “Легіону Свободи” з матеріяльно-технічного забезпечення свободівцю Валентині Парчук.

Прес-служба ВО “Свобода”

..п.с.: порожні “цинки” та дерев’яні ящички, що перевезли бійці у тил, взяли для музею.

..про подію на сайті Свободи займы онлайн без залога

Comments are closed.