музей Ханенків. Оленівські учні..

..ранком 25.02.2017 з с.Оленівка на Київ виїхав невеличкий гурт дорослих і дітей, щоб відвідати музей Варвари і Богдана Ханенків, котрі понад сто років тому мешкали у свойому маєтку в с.Оленівка (були майже земляками) і створили в м.Київ музей. Школярів запросили, з директором навчального закладу погодили, з керівництвом музею домовились про екскурсію (подяка Рудик Ганні Борисівні), транспорт надано від ГО “Громадський актив селища Борова”, вчительку музики (котра все організувала) завантажили, і ще від батьків поїхала жіночка – вмістились усі! Ранком під стінами музею вже був невеличкий натовп, котрі теж прийшли , та очікували на відкриття. Далі був гардероб, невеличкий інструктаж і… сама екскурсія. Відео ведеться безпосередньо з початку, без редакцій, що інтерактивно підключає глядача до події.

..дуже гарна і детальна екскурсія, у виконанні Олі Гарькавої, надала вичерпний матеріал по темі, у стислій і мальовничій формі, з тактильними і порівняльними ефектами, з посиланнями на аналогії і стимулюючи дитячу здогадку на прикладах, яка захоплює навіть дорослих. Була ще “бонусна” екскурсія по сусідньому музею, вже без супроводу, але зали з східними витворами мистецтва були теж цікаві.
..після музеїв відвідали могилу подружжя Ханенків у м.Київ на території чоловічого монастиря (Свято-Михайлівський Видубицький чоловічий монастир) на Видубичах, оглянули частково сам монастир, оглянули залишки місцевого некрополю, пройшли стежками. А потім поїхали додому..

 
..добірка фото і відео додається.


..відвідали могилу подружжя Ханенків у м.Київ на території чоловічого монастиря (Свято-Михайлівський Видубицький чоловічий монастир) на Видубичах.

получить займ на карту

Comments are closed.