мухлюють..

..в поштовому відділені с.Ч.Мотовилівка нещодавно, а точніше 6.11.2015, сталась цікава подія: громадянка оплатила, згідно платіжок за газ і спожиту електроенергію, по 250 грн – разом 500 грн., а до сплати касир виставив спільний рахунок у 543,20 грн окремими чеками! На питання “що це за 43,20 грн?” відповідь була проста: – то проценти за їх послуги! І віддали квитанції та чеки..

..заклопотаність справами та обмаль часу завадили детальному аналізу, то ж до рахунку повернулись лише згодом, переглядаючи витрати, і помітили додатковий чек на сплату мобільному оператору саме на 43,20 грн. Тобто, комісія за послуги виявилась банальним поповненням мобільного номера на “київстар”, якого в платника не було.
..розвиток подій: сьогодні (13.11.2015) відвідали поштове відділення знову, повідомили про проблему, спробували вияснити про “43,20 грн.”. Касир відповіла, що “помилилась” і випадково додала до наших рахунків свій, що ми і оплатили. Дивина! Ми стали спонсором, але ми про це дізнались, а хто просто мовчки все це прийняв як належне, той “спонсорує” тут постійно?
..наші кошти нам повернули оперативно, комісію за послуги в 3 з копійками грнивні було сплачено, навіть новий чек зробили за сьогоднішню дату, і все розібрались..
..але “осадочок остався”.

п.с.: чек “комісії” на 43,20 грн. було продемонстровано касиру, вона його в нас вилучила і викинула, тому такий доказ в нас відсутній.. займ на карту

Comments are closed.