Мотовилівський бій.

..про цю подію є окремий опис на сайті, що саме сталося і чому 18 листопада 1918 року. Хрести на могилах січових стрільців. Для більшості місцевих мешканців, ця подія і пам’ятник у центрі селища, ще не дуже відомі. Де-що хтось чув, про щось хтось казав, а детально і толково розповісти нікому…
..була надія на чергову річницю події, на місцевих організаторів заходу, на запрошення і по інформуванню населення анонсами, про місце і час вшанування пам”яті.. Але сталося як завжди, активісти з далеких міст зібрали і привезли своїх людей, а місцеві були забуті. Ні листівок, ні запрошень, ні повідомлення через ЗМІ… Таке собі байдуже “хуторянство” у найгіршому сенсі, що обурює своїм примітивізмом, і лишило громаду важливого історичного заходу..
..У той час, коли любий історично доведений факт боротьби українців за свою свободу та незалежність, особливо на теренах Борівських, є важливим – ми залишились без згадки про цю подію і без запрошення на неї..
..дії місцевих організаторів та їх мотиви невідомі, але варто змінити свою тактику і ставлення до історії громади, і не створювати перепони..
..чому згадку про К.К.Ратніка і його крейсер ми знаємо краще, ніж про Федіра Черника і сотника Миколу Загаєвича, тих хто загинув на нашій землі. Чому про Анатолія Соколова поінформовані, а про Мотовилівських отаманів 1919-1922 років ні? Через брак інформації? Так, але ще через відсутність бажання ділитися нею і надавати усіляку підтримку її поширинню. Власними руками знищуємо свою історію, обмежуючі її розповсюдження..
..все що відбувалося на нашій землі, як добре так і зле, варто пам”ятати і залишити нащадкам у спадок! Уроки історії дуже важливі, і забувати їх не слід…
взять займ онлайн

Comments are closed.