Мотовилівський бій 1918 р. Наслідки..

..невеличка інформаційна хвиля, що призначена цій неоднозначній події, викладена на сайті з певним наміром: нагадати всім про ті події, коли втрачаючи життя, українці бились з українцями. Огляд в минуле повинен звернути увагу на те, що і тепер маніпулюють свідомістю мас цілеспрямовано (прикриваються патріотичними гаслами, партійними квитками, голосним криком, новими релігіями, підставкою маріонеток на керівні посади, купуючи голоси депутатів – представників народу, безпідставними звинуваченнями), навмисно стравлюючи братів, для власних інтересів та вигод.

Уроки з минулого треба пам’ятати, розуміти про причини і наслідки, і в майбутньому вже навченними страшним уроком, уникати подібних ситуацій. Мотовилівський бій 1918 р. – це трагедія, коли кращі українські воїни полягли за ідею у битві українських полків, і говорити про чиюсь перемогу зайве. Але події сьогодення наявно нам демонструють, що більшість живе саме так, і жодних уроків з минулого не виносить, тому нам і трапляються такі “граблі”. А може варто навчитись?

..кажуть, що цей бій став передумовою, що підштовхнуло до наступних дій, і “Акт Злуки” підписаний у Фастові був як наслідок…
..шануймо пам’ять загиблих.. микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.