Мотовилівка. редутний вал. сміття..

..нещодавно була інформація про вали у с.В.Мотовилівка, де є скани надрукованих у газеті описів про цю історичну інженерну оборонну фортифікаційну споруду, яка збереглась до наших часів ще з XVII століття. Чимало є історичних свідчень про бойові дії під цими валами, історики акцентують на вагомості у той час такої фортеці, повідомляють про присутність на цій території важливих історичних персон, що у різний час тут були. І тут таке видовище..
..той паркан, що прикриває купи побутового сміття, як соромітський фіговий листок – зайвий. Потрібно його взагалі прибрати, і викидати сміття стане зручніше, та й видно буде всім краще ту “красу”..

..звісно, що то був сарказм, бо не годиться ТАК ставитись до пам’яті вікової. За свідченнями дослідників які проводили там розкопки, то людські кістки там йдуть шарами, перемижаючись з похованнями у трунах. Там фактично спільна братська могила безлічі невідомих воїнів, які загинули атакуючи чи в обороні, тож лише найближча історія та наявні факти можуть дати приблизний перелік тих хто тут є..

..мабуть варто прибрати той “крам”, розчистити довкілля, встановити якийсь знак чи стенд, де детальним описом повідомити про історичну спадщину. микрокредит

Comments are closed.