Московська церква – розплідник зла

..лист-зернення стосовно ситуації і наданих офіційних паперів, від представників громади селища, які не байдужі і реагують відповідно..

Московська церква – розплідник зла, ненависті і бездуховності.

В нашому селищі Борова набуває розголосу історія з надання Київською дослідною станцією (КОКОС) земельної ділянки міфічній громаді для будівництва московської Церкви. Це провокація проти мешканців нашого селища, проти наших хлопців борівчан, які із зброєю в руках захищають Україну від російсько-фашистських орд, від так званого рузькаго міра. Духівниками окупантів є московська Церква, з її предстоятилем Кирилякою Гундяєм та антихристом-сатанистом Пуйлом.
Після подій Революції Гідності і початку війни на сході все більше перевертнів у рясах з московської Церкви показали свої справжні обличчя. Священники московського патріархату не підтримали українців у прагненні скинути злочинну владу Януковича, не підтримали народ у війні з путінською Росією, не припинили агітувати проти української армії, далі відмовляються вести богослужіння українською мовою та відспівувати наших полеглих воїнів. У своїх службах поминають Патріарха кіріла, який нагороджував вищими церковними нагородами за внесок у духовне просвітництво Кисельова, людину, яка сіє ненависть і плете чорну брехню на Україну, брехню нечувану за всю її історію. Дійшло до того, що московські попи моляться за терористів та вбивць, моляться і збирають кошти на війну проти України.

Сьогодні в нашій державі надалі легально діє впливова багатотисячна кремлівська агентура в рясах, яка веде відкриту антиукраїнську пропаганду, де-факто підтримує країну-агресора Росію та бойовиків на сході, яка фактично визнала окупацію Криму і приєднання пів-острова до складу РФ. Московський Патріархат під виглядом церковної діяльності десятиліттями ширить міжрелігійну ненависть та унеможливлює єднання українських християнських  церков та їхніх прихожан, натомість російські попи розвинули потужній бізнес на теренах України, «викачують» величезні кошти з наших вірян на користь держави-агресора, вони цінично занедбують та руйнують найкращі культурно-архітектурні цінності України. Прихожани і священнослужителі МП воюють проти української армії на Донбасі, а очолює оте церковно-путінське об»єднання патріарх кіріл – головний творець ідеї про «рузькій мір», в ім»я якої найманці та бойовики вбивають тисячі наших вояків та мирних жителів Донбасу.

Беручи до уваги все вищесказане ми: небайдужі жителі та Громадський актив селища Борова, районна організація Всеукраїнського об»єднання СВОБОДА не допустим будівництва цього розплідника зла, ненависті і бездуховності у нашому домі.

Окремо звертаємось до правоохоронних органів та СБУ.

Попереджаємо вас завчасно: що, якщо боронь Боже, розпочнуться хоч якісь роботи на цьому незаконному будівництві, ми будемо адекватно, а при необхідності і НЕАДЕКВАТНО(СИЛОВИМИ МЕТОДАМИ) чинити цьому супротив.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!  
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Громадський актив селища Борова                  
Гладченко Андрій.
Омельчук Василь.

Голова  РО  ВО  СВОБОДА                            
Горбинко Юрій.

надіслано е-мейлом

посилання стосовно теми
ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ
церква МП в Ч.Мотовилівці
Верное Казачество. Мотовиловка казацкий край

микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.