Мегедь Василь Гаврилович

Біографія

Мегедь Василь Гаврилович, 02.02.1920 – 27.11.2007 р.
Народився в с. Мар’янівка Макаровського р-ну Київської обл. в багатодітній сім’ї (вижили семеро дітей з одинадцяти). Ходив у школу, яка була на відстані 6 км. Закінчив лісотехнічний технікум в м.Буча перед війною, проживаючи в той час у старшого брата.

Пройшов всю війну, був 2 рази поранений і мав другу групу інвалідності. Крім багатьох медалей, він мав Орден Червоної Зірки і Орден Трудового Червоного прапора, бо все своє життя посвятив роботі для своєї Вітчизни, відбудовував її після війни, переживав дуже важкі часи. Працював по спеціальності на Кавказі, в Бородянці і в м. Остер Чернігівської області, а потім переїхав в Борову і побудував скромну хатинку, в якій прожив усе життя.
Одружився в 1946 році. Мав двох дітей – сина і дочку. Завжди дуже багато працював. З 1954 року працював у Борові майстром на Мотовилівському деревообробному заводі, а через декілька років отримав на заводі керівну посаду директора деревообробного заводу, а потім і мебельної фабрики. На посаді директора працював до пенсійного віку. Потім працював одним із замісників директора Продана на посаді наставника молоді до 70 років.
Був на рідкість порядною людиною. Ніколи не використовував свого службового положення у власних цілях. Навіть не мав своєї машини і гарного будинку, бо нічого не робив для себе і своєї сім’ї, а тільки – для Батьківщини, яку любив понад усе. Співчував усім, хто звертався до нього за допомогою. До кінця життя був справжнім комуністом, вірив в те, що це найкраща партія для народу. Щиро мріяв про побудову справедливого суспільства.
Був дбайливим батьком і чоловіком. Любив займатися своїм невеликим садочком та городом, вирощував овочі і квіти. Після смерті дружини у 1996 році проживав з дочкою і зятем. Його син після служби у морському Флоті, а потім торгівельному, одружився там же і залишився на Камчатці. Дочка 17 років працювала медсестрою в Борівській і залізничній лікарні, а потім у Києві психологом. Разом з чоловіком, вченим-соціологом Анатолієм Овчаровим, вони написали 6 книг і опублікували більше 550 своїх робіт.
Помер Мегедь Василь Гаврилович у віці майже 88 років. Прожив довге і корисне людям життя, яке варте великої поваги і світлої пам’яті.

Comments are closed.