МЕДИЧНА РЕФОРМА 2018

МЕДИЧНА РЕФОРМА РОЗПОЧНЕТЬСЯ В СІЧНІ 2018 РОКУ З ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ МЕДИЦИНИ, ТОБТО СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ, ТЕРАПЕВТІВ  ТА ПЕДІАТРІВ.

КЗ  «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» розпочинає приписну кампанію ( процес вибору лікаря і укладання договорів) у пілотному режимі.

Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки та проживання . Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава.

Для підписання декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги при собі  потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то  вам також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох  батьків або опікунів.

На випадок відпустки або хвороби, у вашого лікаря має бути заміна, це інший лікар первинної ланки, або черговий заклад первинної медичної допомоги. Якщо вам знадобиться допомога, а ви знаходитесь в іншому місті,  то звертайтесь до найближчого закладу первинної медичної допомоги.

Підписання декларації здійснюватиметься у години прийому лікаря у амбулаторіях ЗПСМ КЗ “Фастівський центр ПМСД” за адресами: смт.Борова, вул.Глібова,1.

інформацію надала місцева лікарня заём

Comments are closed.