маршрутки. чергове протистояння…

..знову почались проблеми у маршрутного таксі, що ходить від зупинки Білки через селище Борова, на залізничний вркзал міста Київ. Знову групи невідомих осіб, на авто з немісцевими номерами, блокують рух автобусів. Багато хто з пасажирів, що намагалися сьогодні поїхати до столиці, так і не дочекались своїх маршруток. Люди дзвонили на телефони диспетчера, але вони були вимкнені, тож залишались непоінформовані про ситуацію. Спроби обговорень між представниками сторін були (перевізниками та блокуючими), але про що йшла мова і який результат, невідомо! Ще пам”ятаємо про епізоди підпалу та побиття автобусів, наражаючи на небезпеку водіїв і пасажирів невідомими особами. Тепер історія повторюється…
..скоро розпочнеться новий учбовий рік, більшість вчиться в місті Києві, а альтернативного і зручного транспорту не так і багато: маршрутки та електрички.
..сьогодні біля універмагу, коли маршрутка підібрала пасажирів, тільки втручання в ситуацію небайдужих односельців, допомогла їй виїхати на столицю, хоча і з запізненням. Водії казали про перепони на трасі, що створюють невідомі, про погрози у свій бік. Під “конвоєм” авто підтримки, що випадково йшло за тим самим маршрутом, автобус дістався столиці.
..пасажири маршрутки склали листа-заяву з підписами, де коротко описали проблему, з проханням забезпечити порядок і безпеку руху транспорту. Всього підписалось 23 особи, майже всі пасажири маршрутки, які встигли залишити підписи ще до виходу на своїх зупинках.
..що саме відбувається і хто пояснить?

кредит

Comments are closed.