Людмила Дірдовська

Людмила Дірдовська, 84-річна лікарка, мати відомого режисера авторського кіно України Олександра Дірдовського, якій створив зокрема і двох неймовірних кінофільмів про литовців – Вілюсі Орвідасі (“Вілюс-Габрієлюс. Сьомий зошит”, 1992) та про Франсисканського чернеця та скульптора Вілюса Орвідаса і художника та композитора Чюрльоніса (“Аllusion”, “Натяк”, 2007).

п. Людмила – волонтер рукоділльної допомогі бійцям Львівській організації “партизанського волонтерства”, яка цілодобово працює, готуючі одяг, їжу, сухопайки та захистні сіті для фронту.
Інтерв’ю з лікаркою – на 23’40”. Надихаючий приклад, як війна хаотичне післярадіянське суспільство – перетворює в Націю. Це приклад самої Європі, яка турбується лише своїм добробутом.

..мешканка с.Борова, яку знають багато людей, впізнають на цьому відео.

Režisieriaus Oleksandro Dirdovskio, filmų apie Vilių Orvidą (“Вилюс-Габриелюс. Седьмая тетрадь”, 1992) ir apie Orvidą ir Čiurlionį (“Allusion”, “Užuomina”, 2007) autoriaus motina, 84 metų Gydytoja Liudmyla Dirdovskaja (vaizdo įraše nuo 23’40”) padeda rankų darbais – megzdama tinklus fronte apšaudomiems kariams. Kiekvienas prisededa, kuo išgalįs. Gražus, sutelkiantis pavyzdys. Užklupę išbandymai padriką visuomenę paverčia Tauta.

http://youtu.be/YYc-B9SKzc8 — с Людмила Дірдовська. На відео з 20.35.


джнрело взять займ онлайн

Comments are closed.