лист подяки

..нещодавно від столичних міністерств до селищної ради смт.Борова надійшла копія листа, в якому жителі з Борової Київської області повідомляють столичних керівників про місцеві досягнення, рекламуючи у свій стиль роботу “молодої команди”.
Звісно що ні Аваков, ні Луценко, ні навіть Порошенко про благоустрій у селищі Борова ніколи б не дізнались, але тепер все інакше: вони тепер особисто спостерігітатимуть за перахованними особами як Босой Дмитро, Кізян Максим та Кирсенко Іваном, пильнуватимуть високопосадовці за бюджетом селища, за якістю асфальту, за оснащенням зупинок і щоб усюди горіли в ліхтарях лампочки. Такого контролю давно нам не вистачало, жоден мер-попередник такої уваги до своєї персони не привертав, а тут стільки шани..
..тож велика подяка підписантам цього шедевру епістолярного жанру, бо якби не ви, так і залишились невідомими герої і подвиги.
..окреме прохання до авторів листа: прийдіть особисто до селищної ради, на другий поверх, спитайте де “молодакоманда”, і особисто отримайте щиру подяку за рекламу..

п.с.: кажуть, що подібні листи розіслано в безліч служб та установ, щоб усі-усі керівники різних ланок та міністерств дізнались про смт.Борова. Чекаємо на раптовий флеш-моб високопосадовців!!
кредит

Comments are closed.