“Лілея” – звітний концерт

Хореографічний колектив “Лілея” запросив на звітний концерт, який відбувся 18 травня о 17 годині, в актовій залі Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. Як і анонсувалось.
Чимало на захід прийшло батьків і знайомих, зала потроху наповнилась, дитячий гомін теж зростав. Провели напочатку коротеньку фотосесію на сцені, де всі задіяні були сфотографовані, і почалося шоу..
..іноді варто прийти на подібний захід усім, хто навіть не знає про існування школи і забув туди дорогу, бо виступ підіймає рівень гордості та поваги до таланту і вміння школярів. На сцені вони всі не просто грають чи танцюють, вони живуть тим зразком прекрасного що надали під час репетицій та занять, тому й не дивно гарне місце здобуте на змаганнях і гарні відгуки фахівців. То наша шкільна Борівська “Лілея“! Незмінний керівник якої, Білодід Вікторія Віленівна, докладає багато зусиль для здобуття гарного результату. Покоління школярів змінюються, підростають одні і приходять нові, “Лілея” живе..

..як завжди гарно виступили старші – запальне “фламенко” під звуки гітари Дідюлі..
..малеча з “бджілкою” і новий танок – дуже весело і кумедно..
..решта номерів були теж захоплюючі, якщо давати оцінку, то відмінно…
..дебют наймолодших, першачків, також вдався. Ще трохи, і “тіснитимуть” старших..
..трохи фото, де зафіксовані дитячі обличчя, їх танці і тд… Фото вийшли гарні – виклав майже всі. Понад 300 шт. в трьох альбомах…
..відео згодом..

фрагменти:

11 шт.

250 шт.

67 шт.

відео..

микрозайм

Comments are closed.