«кущовий метод» нової поліції

Зустріч з керівництвом Фастова з приводу роботи поліції
Вчора, з робочим візитом я відвідав Фастів та зустрівся з керівництвом міста та району. З міським головою Фастова Михайлом Нетяжуком, головою Фастівської районної ради Геннадієм Сиваненко та представниками Фастівської поліції, обговорили питання з приводу подальшої спільної організації роботи. Так як в Київській області створюється «кущовий метод», а саме – об’єднуються відділи поліції. Замість 25 відділів – буде 12.

Васильківський відділ поліції буде об’єднувати Васильківський і Фастівський райони, базовий відділ знаходитиметься у Василькові. Штат поліції буде налічувати близько 400 чоловік особового складу, які обслуговуватимуть майже 200 тис. населення.
Також, було обговорено перехід Фастівської поліції на новий вид обслуговування населення, а саме створення груп швидкого реагування, які працюватимуть по тій же схемі, по якій вже 3 місяці працюють Васильківські правоохоронці. Ми вже розрахували кількість екіпажів та особового складу. По місту Фастів буде патрулювати 4 групи швидкого реагування, а по району 3 – це дасть змогу поліпшити час та швидкість реагування правоохоронців на звернення громадян. Як показує досвід роботи Васильківських правоохоронців, експеримент зі створення груп швидкого реагування дає позитивні результати в роботі, а саме: збільшилась кількість звернень до поліції та збільшилась кількість розкритих злочинів на вулиці за «гарячими слідами».
Хочу нагадати, що 7 листопада вступив у силу ЗУ «Про Національну поліцію». Наразі триває перехідний етап, створені тимчасові штати. Всі васильківські та фастівські правоохоронці, які бажають працювати в поліції, повинні будуть пройти переатестацію та підтвердити свої професійні навички. Хто успішно складе всі атестаційні конкурси – отримає звання поліції та займе відповідну посаду.
Тож, сподіваюсь на порозуміння та Вашу підтримку.

джерело займы онлайн без залога

Comments are closed.