КРИК ДУШІ!

..лист прийшов по електронці, проблема там описана, тема є на форумі. Як ставитись до цього і що робити, кожен вирішує сам..

тема на форумі

КРИК ДУШІ!

 

Ми звикли говорити про дітей як про наше майбутнє, а про дитинство — як кращу пору в житті людини. Кожен згадує дитинство по-своєму. Відомий письменник Джек Лондон, наприклад, жалкував, що ніякі принади не можуть замінити йому тієї пачки льодяників, якої він не зміг скуштувати в дитинстві. Чимало часу пройшло по тому, але багатьом дітям і сьогодні бракує найнеобхіднішого: житла, повноцінного харчування, одягу, батьківської турботи.

Хочу повідомити, що в смт Борова двоє малолітніх діток (яким всього по 7 рочків) та їх мама, які проживають по вул.Бойко, 36 потерпають від насильницьких дій від їхнього, так би мовити «тата», але татом його важко назвати.

Тато – Бойко Сергій Вадимович примушує та вимагає від дружини негайного виселення з будинку. Навіть незважаючи на те, що зараз надворі зима! Всім відомо, що під час опалювального сезону НЕ виселяють навіть боржників.

Чому у «тата» серце не болить за своїх діточок? Куди вони підуть жити? До речі діти навчаються в Борівській школі І-ІІІ ступеня. Чому не дати дітям змогу закінчити навчальний рік?

Закон України “Про охорону дитинства” Стаття 12. Права, обов’язки та відповідальність батьків за виховання та розвиток дитини.

Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки або особи, які їх замінюють, мають право і зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.

Виникає болюче питання: де батьківська відповідальність та турбота за своїх діточок? Чому Бойко Сергій Вадимович не замислюється чи правомірні його дії по відношенню до своїх донечок?

Бабуся- Бойко Ольга Сергіївна та дідусь Бойко Вадим Федорович не хочуть втручатися в злочинні дії свого сина, їм байдуже подальша доля онучок. Більше того, коли я звернулася до них з проханням не викидати їхніх онучок на вулицю серед зими, як непотрібних щенят, то бабуся відповіла: «Мені байдуже!»  На превеликий жаль, байдужість стала також основним принципом, на якому базуються відносини майже всіх людей між собою… Напевно, джерелом цієї байдужости є той маленький вогник егоїзму в серці кожної людини, який поступово розгорається, а потім власне «Я» стає понад усе.

Власниця будинку (сестра тата) – Басенко Тетяна Вадимівна повністю підтримує свого брата у його аморальних діях відносно своїх донечок. Більше того написала заяву в правоохоронні органи з вимогою негайного виселення з будинку малолітніх дітей та їхньої мами.

Шановні Борівчани станьте на захист! Не дайте дітям опинитися на вулиці! Всіх небайдужих просимо прийти і стати свідками неправомірних дій відносно малолітніх діточок 26 січня 2015 року о 10 год. За адресою смт Борова, вул. Бойко, 36 микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.