Красуня Фастівщини 2013

Красуня Фастівщини 2013
29. 06. 2013 в клубі села Малополовецьке було проведено феєричний конкурс обдарованих дівчат-красунь.

Серед них (послідовність виходу на сцену відповідно до нумерації):
1. Тетенькіна Діана с. Велика Мотовилівка
2. Ірина Рибитва с. Малополовецьке
3. Галина Нечитайло с. Кищенці
4. Діана Зетко с. Червоне
5. Олена Тремтяча с. Веприк
6. Галина В’южкова с. Велика Снітинка
Таким чином, юні таланти демонстрували свої вміння у різноманітних тематичних відділах конкурсу, таких як: стенд про себе, «Українкою я народилася», «Країни світу», «Грація», художня самодіяльність та конкурс групи підтримки.
Домашнє завдання дівчат-учасниць – це стенд про себе. На ньому розміщували фотографії красунь та оформляли так оригінально, як дозволяла уява кожної з претенденток на корону. На фото нижче ви зможете розглянути творчі стенди.
«Українкою я народилася» – вихід в українському національному одязі та представлення себе аудиторії. Надзвичайно яскраво та неповторно! Хтось одягав класичний український народний костюм, а хтось – стилізований та сучасний. В будь-якому випадку дівчата поставилися до цього завдання з неабиякою відповідальністю, варто зауважити, що і креативності також не забракло.
«Країни світу». Красуні обирали країну та заздалегідь готували сукню і номер-презентацію, котрі якнайточніше б відображали особливості культури певної нації. Греція, Німеччина, Росія – це ще неповний перелік показаних на сцені клубу села Малополовецьке. Загалом – гарно!
«Грація» – етап конкурсу, котрий виявляє вміння претендентки дефілювати по сцені та демонструвати свою красу.
Художня самодіяльність. Традиційно, деякі учасниці мають дзвінкий та чистий голос, інші чудово танцюють, а деякі враховують світові тенденції та демонструють свій креативний та цікавий талант, як танець тіней чи пісенне попурі.
Конкурс групи підтримки – це саме той етап, котрий дає можливість зрозуміти, наскільки конкурсантка дружелюбна та весела, що друзі змогли підтримати її в такий відповідальний момент.
Переможницею стала Олена Тремтяча з с. Веприк. Першою віце-міс визнали Тетенькіну Діану, котра захищала честь с. Велика Мотовилівка. Також була визначена друга віце-міс Галина В’южкова з с. Велика Снітинка. Інші дівчата отримали перемогу в певних номінаціях. Також кожній з красунь подарували на згадку подарунки та квіти. Варто сказати, що до нагородження залучалися гості свята – 3 попередні «Красуні Фастівщини»: 1998, 2011 та 2012 років. Жюрі було важко визначитись, але все одно вони провели глобальну та важку роботу. Організатори – молодці, тому що підтримувати вже сформовану традицію на високому рівні нелегко. А учасницям – не зупинятися на досягнутому та розвивати себе далі!
Конкурс відсвяткував 15-річний ювілей. Тож нехай проводиться і далі!

..понад 300 фото!
срочный займ без проверок

Comments are closed.