«Крапелька дитинства» 2019

..свято «Краплинка дитинства» 2019 відбулось! Традиційний комплекс заходів, що існує тривалий час на теренах селища Борова, був свого часу започаткований за активного сприяння пані Каленченко Людмили Михайлівни та засновником якого є Борівська селищна рада спільно з Борівським будинком культуриі, поступово розрісся до місцевого фестивалю, що поєднує конкурс малюнку на асфальті, дитячий “флешиоб”, виступ творчих колективів у БК і тд. Тепер це свято продовжують наступні поколоління, доповнюючи новими виступами та ідеями, і нові люди! 

..звісно, що на такий захід завжди приїздять сановиті і поважні гості, приходять чимало бітьків, і разом з участю дітей свяо стає ще більш масовим.

далі текст від в.о. Босой Д.А.


Шановна громадо селища Борова!

Щиро вітаю всіх з днем захисту дітей! Адже саме діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої України!Бажаю всім, щоб наше майбутнє зростало здоровим, в злагоді та саме головне в мирі!
Впевнений, що сьогоднішній захід пройшов наймасштабніше за всі роки існування фестивалю «Краплинка дитинства»! Окремо дякую народному депутату України Сольвару Р. М. за сприяння в проведенні свята та за солодкі сюрпризи для малечі.

З повагою, в.о. селищного голови Босой Д.А.


..нижче добірка фото, в сховищі першому і другому,  і відео з події.


..фотоальбом N1


.фотоальбом N2

..окрема велика подяка задіяним у забезпеченні порядку на заході поліціянтам, що керували транспортними потоками, і слідкували за порядком.

архів:
«Крапелька дитинства» 2018
Крапелька дитинства XVII
крапелька дитинства 2016. відео
малюнки на асфальті..
крапелька дитинства 2016
«Крапелька дитинства» 2015
Крапелька дитинства. Відео
Крапелька дитинства
«КРАПЕЛЬКА ДИТИНСТВА» 2012
КРАПЕЛЬКА ДИТИНСТВА 2011 заём

Comments are closed.