козацькі джерела

..у БК смт.Борова відбувся цікавий захід: виступ народного аматорського чоловічого гурту “Козацькі джерела” з м.Макарів. Сильна енергетика, патріотичні пісні, чудовий репертуар, гарні костюми і прекрасні голоси – це невеличкий перелік почуття захвату від їх виступу. Дуже гарно. Дивує низька явка до клубу мешканців селища, що демонструє їх необізнаність про подію, або то так вийшло..

..коли артисти втомились, в них був невеличкий “антракт”, цей проміжок часу заповнили агітаційно-політичним обговоренням, що вилилось в досить жваву дискусію між кандидатом та електоратом. Важливі питання, цікаві повідомлення, емоційні запити з місць та тривалі відповіді – здавалось що захід було створено саме для цього, але ні… Як завжди після “антракту”, головні діючі особи повернулись на сцену, виступ продовжився.
..даремно наші односельці ігнорують подібні заходи, в них є все для отримання естетичного задоволення і можливість доторкнутись до прекрасного, а ще й кандидатів почути в “антракті”.
..цей відезапис зроблено без дозволу організаторів, у громадському місці з вільним відвідуванням на яке було запрошення на афішах, і викладено у вільний доступ без їх погодження. Згідно конституційних прав громадянина.
..приємного перегляду.

займы онлайн

Comments are closed.