кошти за сміття. гуртовий збір. 2020.03

..на Білках в смт Борова, по вул.Г.Скороводи і провулку Г.Сковороди (і суміжних), вуличним комітетом провели традиційний збір коштів на пів року за вивіз сміття. Є списки і адреси, є літні люди і ветерани, є працюючі в столиці, і є сам організаційний момент по необхідності  сміттєвивозу. Централізованного. Борівським ККП. Аналогічно було і півроку тому. 

..тож обзвонили і обійшли всіх, хто відгукнувся і мав потребу у такому “сервісі”, кошти здали в ККП під список і отримали квитанцію. На наступне півріччя маємо спокій у своєчасній щомісячній (одноразовій) послузі на вивіз побутового сміття з дворів. Є сервіс і більш частого вивозу, але то за додатковою оплатою, і у нашому випадку він не враховувся. Кошт на півроку склався у 240 грн з двору за 1 раз на місяць вивозу.

..ця акція на кутку є постійнодіюча, кожні півроку відбувається, що її підтримали місцеві мешканці, і так співпало що й карантин і погодні умови ставали на заваді, але заплановане виконали. Частина місцевих мешканців, яка більш активна і знає де комунгосп, самостійно сплатили за себе. Мабуть.

..загалом сплатили 21 двір на сумму 4560 грн.(разом з ветеранами і пенсіонерами, в яких є знижка).

 

  займ без отказа

Comments are closed.