короткі новини

1. Сьогодні в с.Борова відбудеться День Селища! Початок заплановано на 15.00. Будуть події цікаві і розваги веселі, можливо приїдуть клоуни з власним виступом та солодка вата з батутами, можливо буде ще щось. Чекайте!
2. Учора працювала бригада по розчистці дерев: спиляли аварійні крони поруч з садком “Калинка” та магазином “Борівчанка”. Можливо ще десь були роботи..
3. 1 вересня – то свято в школі! Офіційної інформації від адміністрації шкіл, Борови та Білок, про подію ще не отримано. Є чутки: маємо 4 (!) перших класа в ЗОШ I-III ст. , був гарний концерт і чудова імпровізація, був присутній о.Юрій з благословінням першачків…
4. працювала виїздна міліцейська патрульна бригада з району – виконувались “заявки” від мешканців с.Борова та оточуючих сіл. Працюють цілодобово – замовляйте! Звертатись: в місцевий опорний пункт міліції СВМ Борова 41133-черговий, 102-Фастівський МРВВС…
5. Головна подія сьогодні, майже інтрига, це приїзд і виступ одного з кандидатів від Фастівщини – пана Поплавського. Всіх фанатів його творчості та безкоштовних подарунків з його портретом запрошуємо на подію!
6. інші дрібні події до огляду не потрапили..

получить займ на карту

Comments are closed.