Концерт-реквієм

Національний музей українського народного декоративного мистецтва запрошує
1 грудня 2012 року о 15:00 на Концерт-реквієм до дня пам’яті жертв голодомору
У програмі виступи:
Гуртів: “Телері”, “Божичі”, “Кросна”, “Кралиця”, «Зілля», Лірника Яреми Шевчука, кобзарів: Тараса Компаніченка, Тараса Силенка, Олега Сухарєва, (гурт «Самі свої»), Григорія Вагапова, (гурт “Вперше чую”), Сашка Лірника, Андрія Ляшка та ін.

Вхід вільний!
Організатори: Національний музей українського народного декоративного мистецтва, мистецьке об’єднання «Глечик» та мистецька агенція «Етнограунд»
Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 2 “Національний музей українського народного декоративного мистецтва”
Їхати авт. № 24, трол. № 38 до зупинки „Києво – Печерська лавра” (пройти на територію)
Тел. для довідок: 280-36-93

Прес-анонс

1 грудня 2012 року о 15:00 в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, в рамках проекту “Вибрана музика”, відбудеться концерт-реквієм до роковин Голодомору в Україні 1932-1933 років.
Організатори: Національний музей українського народного декоративного мистецтва, мистецьке об’єднання «Глечик» та мистецька агенція «Етнограунд»
Голодомор в Україні 1932-1933 років назавжди залишиться однією з найбільш трагічних сторінок не тільки українського народу, а й всього світу! Тривалий час це питання замовчувалося, не вивчалося, однак масштаби цієї трагедії набули розголосу та привернули увагу великої кількості людства. Це вже зафіксовані події й факти, які не можна забувати, якщо ми прагнемо збудувати в Україні громадянське суспільство на засадах демократії й гуманізму. Про це говоритимемо із запрошеними гостями: Сергієм Пантюком, Андрієм Ляшуком та Сашком Лірником
Також відбудуться виступи виконаців: Олега Сухарєва, (гурт «Самі свої»), Григорія Вагапова, (гурт «Вперше чую»), Лесі Рой (гурт «Телері»), Тараса Компаніченка, Тараса Силенка, лірника Яреми Шевчука та гуртів «Зілля», «Божичі», «Кросна», «Кралиця».

Вхід вільний!
Запрошуємо творчу групу Вашого інформаційного каналу висвітлити цю подію!
срочный займ без проверок

Comments are closed.