коментарі… гнати всіх!

..добірка цитат з коментарів, котрі наведено з джерела, виявила основну і глобальну проблему – відсутність своєчасної поінформованості і повне ігнорування прав і вимог виборців! Саме тільки тепер люди дізнались про окремі питання, про їх спробу вирішення або реалізацію, про відповідальність перед громадою і звітність місцевих “небожителів”. Та частина загальноважливої інформації, котра була присутня на шпальтах цього ресурсу, фактично висмикувалась з джерел і оприлюднювалась на ПРИВАТНОМУ ресурсі останні шість років лише за власною ініціативою, що шкодило приватним стосункам, але давало поінформування спільноти. Так було за каденцій минулих голів та в.о., так було за минулих і теперішніх обранців-депутатів, так здається і є тепер. Виходить що створити не сайт-одноднєвку, а інформаційний портал наша влада не в змозі, викласти і утримувати ВСЮ необхідну документацію пов’язану з життям нашого смт теж нема сил і коштів, а робити супротив і скривати інформацію від односельців – це просто (що є порушенням законодавства і демострує розпорядників інформації повними невігласами). Події останніх тижнів яскраво це продемонстрували, чим закріпили основну думку – ця влада не для людей, а для вирішення своїх вузьких інтересів, що є підлістю до тих, хто їх обрав і делегував свої повноваження та голос! Моя думка – ГНАТИ ВСІХ!

.це є моя власна думка, я маю на неї право, і свого часу доклав чимало зусиль зі свого боку, щоб ця команда прийшла до влади! Здається що набрано випадкових осіб з помилковою мотивацією, тож треба очищення і виправити ситуацію.

..ініціювати перевибори голови села (його наразі нема взагалі), перевибори депутатів (вони готові йти на перевибори, бо впевнені), оновити склад “керманичів” і очистити наші “стайні”, а далі більш пильно і з меншою довірою їх УСІХ контролювати. А це буде легко, якщо ВСІ рішення-протоколи-акти-угоди будуть у вільному доступі. Тоді для корупції або зловживань місця тут НЕ БУДЕ!
адмін ресурсу: Гладченко Андрій

п.с.: чомусь всі забули, що свого часу теперешні депутати прийшли до влади ОДНІЄЮ командою, яку підтримали односельці з надією і сподіваннями, що тепер в нашому селещі все піде на краще. Певний час були непорозуміння (тогочасний голова грався), але згодом справа пішла, почалися виконуватись роботи на які завжди чомусь грошей не вистачало, робились великі і малі справи, і все це не” добрий дядя” дав, а з місцевого бюджету за кошти з подаатків всіх тут мешкаючих і працюючих, що є ознакою правильного господарювання. А далі раптом піймали  злодія і… його “з’їли”, навісивши всі прогріхи (явні та уявні) на нього ОДНОГО. А де тоді була решта КОМАНДИ, чим вони займались, чому не зупинили своєчасно від падіння одного з своїх? Відповіді: або то вже не “команда”, або їм просто було байдуже, і колективна відповідальність за свої дії їм невідома. Тому так легко і без зайвих доказів його “з’їли”. А яку долю готують наступому в.о? Відповідали: “..якшо шо, то таку саму” (с). Фактично це є політичний канібалізм, “жерти” своїх, бо так треба…

..така “команда” є атавізмом, вона не працюватиме на інтерес свого виборця і на користь селища, бо деструктивна по суті, і проява таких “досягнень” лише відкидує на кроки назад всіх нас.

Тож якщо їх віра у справедливість і впевненість у власній правоті сильна, вони ініціюють перевибори місцевих депутатів самостійно, але якщо ні, то…. висновкі робіть самі.

 

  займ онлайн

Comments are closed.